Державний Університет Телекомунікацій

Рівень виробничого травматизму в Україні за 9 місяців 2018 року

Фонд соціального страхування України проводить постійний моніторинг рівня виробничого травматизму та професійних захворювань. Так нещодавно були наведені дані дослідження цих показників у 2018 році.

За 9 місяців 2018 року робочими органами виконавчої дирекції Фонду зареєстровано 3 549 (з них 260 - смертельно) потерпілих від нещасних випадків на виробництві, на яких складено акти за формою Н-1. У тому числі складено 3 041 (в т.ч. смертельно – 158) актів за формою Н-1 на випадки, що сталися і розслідування яких закінчилось у звітному періоді, та 508 (в т.ч. смертельно – 102) актів на випадки, що сталися у минулих роках, а акти на них складені у звітному періоді.

За 9 місяців 2018 року у порівнянні з 9 місяцями 2017 року кількість страхових нещасних випадків зменшилась на 2,3 % (з 3 631 до 3 549), кількість смертельно травмованих осіб збільшилась на 6,1 % (з 245 до 260).

Найбільша кількість страхових нещасних випадків зареєстрована у: Дніпропетровській області (14,3 %), Донецькій області (12,5 %) та м. Києві (9,0 %). Кількість травмованих осіб у цих областях складає 35,8 % від загальної кількості травмованих по Україні.

На підприємствах України травмовано 72,8 % (2 584) чоловіків та 27,2 % (965) жінок від загальної кількості травмованих по Україні.

Отримали травми на виробництві у стані алкогольного сп’яніння 97 осіб (2,7 % від загальної кількості травмованих по Україні), що на 29 осіб більше у порівнянні з 9 місяцями 2017 року. При цьому 37 осіб отримали травми із смертельним наслідком.

Найбільше за 9 місяців 2018 року травмувалися робітники таких професій: водій автотранспортних засобів (147), гірник очисного забою (99), прохідник (76).

Найвищий рівень виробничого травматизму спостерігався серед працівників віком від 50 до 59 років (946 осіб, що складає 26,7 % від загальної кількості травмованих по Україні за 9 місяців 2018 року).

Серед причин нещасних випадків переважають організаційні – 66,7 % (2 368) нещасних випадків. Через психофізіологічні причини сталося 21,1 % (749) нещасних випадків, а через технічні причини – 12,2 % (432) нещасні випадки.

Найпоширенішими організаційними причинами стали:

  • невиконання вимог інструкцій з охорони праці – 34,7 % від загальної кількості травмованих осіб по Україні (1 233 травмовані особи);
  • невиконання посадових обов’язків – 8,5 % (302 травмовані особи);
  • порушення правил безпеки руху (польотів) – 8,3 % (294 травмовані особи).

Найпоширенішими психофізіологічними причинами стали:

  • особиста необережність потерпілого – 12,6 % від загальної кількості травмованих осіб по Україні (446 травмованих осіб);
  • травмування (смерть) внаслідок протиправних дій інших осіб – 4,9 % (174 травмовані особи).

Найпоширенішими технічними причинами стали:

  • незадовільний технічний стан виробничих об’єктів, будинків, споруд, інженерних комунікацій, території – 4,0 % від загальної кількості травмованих осіб по Україні (143 травмовані особи);
  • незадовільний технічний стан засобів виробництва – 1,9 % (67 травмованих осіб).

До основних подій, які призвели до нещасних випадків, відносяться:

  • падіння потерпілого під час пересування – 22,6 % (801 травмована особа від загальної кількості травмованих по Україні);
  • дія рухомих і таких, що обертаються, деталей обладнання, машин і механізмів, – 12,0 % (425 осіб);
  • дорожньо-транспортна пригода на дорогах (шляхах) загального користування – 10,1 % (360 осіб).
Оцініть новину:
1

Читайте також

Викладачі кафедри української мови Навчально-наукового інституту гуманітарних та природничих дисциплін Державного університету телекомунікацій, викори..
Фонд соціального страхування України проводить постійний моніторинг рівня виробничого травматизму та професійних захворювань. Так нещодавно були навед..
На кафедрі систем інформаційного та кібернетичного захисту безперервно проводиться впровадження інноваційної складової навчання студентів для забезпеч..

Ключові слова

Абітурієнту

Спеціалізація: Енергоефективні технології в телекомунікаціях

Енергоефективні технології в телекомунікаціях - це технології, які спрямовані на ефективне (раціональне) використання енергетичних ресурсів в галузі, яка як ніхто потребує їх постійного споживання. Використання меншої кількості енергії для забезпечення того ж рівня енергетичного забезпечення, наприклад, базової станції або центру обробки даних.

Ця галузь знань знаходиться на стику інженерії, економіки, юриспруденції і соціології.

Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціалізація: Енергоефективні технології в телекомунікаціях

Енергоефективні технології в телекомунікаціях - це технології, які спрямовані на ефективне (раціональне) використання енергетичних ресурсів в галузі, яка як ніхто потребує їх постійного споживання. Використання меншої кількості енергії для забезпечення того ж рівня енергетичного забезпечення, наприклад, базової станції або центру обробки даних.

Ця галузь знань знаходиться на стику інженерії, економіки, юриспруденції і соціології.

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 63
^