Коронавірус Covid-19. Що робити для локалізації

15:10, 10-03-2020

На сьогодні в Європі вже не має держави, яка б не зареєструвала хоча б один випадок захворювання на Covid-19 на своїй території. Новий штам вірусу набирає обертів розповсюдження й заходи по його стриманню є пріоритетними  з огляду на суспільну безпеку.

ВООЗ констатує, що смертність від Covid-19 все-таки вище, ніж від сезонного грипу (в 3 рази), так як коронавірус викликає більш важкі ускладнення, ніж сезонний грип.

COVID-19, і грип поширюються повітряно-крапельним шляхом. Фахівці поки не розробили вакцини і препарати для лікування від коронавірусу, в той час як ліки від грипу існують.

Поки що залишаються погано відомими точний механізм передачі вірусу і частка асимптоматичних випадків, швидкість поширення інфекції і можливі варіанти лікування. З найактуальнішими рекомендаціями фахівців ВООЗ та наявними механізмами захисту можна ознайомитись у матеріалі, підготовленому фахівцями кафедри БЖД та ФВ ДУТ за посиланням