Підвищення кваліфікації викладачів кафедри БЖДФВ

12:58, 15-06-2020

Під час карантинних заходів редакція науково-практичного журналу «Охорона праці» та Академія управління ризиками в системах менеджменту провели низку дискусійних онлайн семінарів та навчання за напрямком формування ризик-орієнтовного підходу при впровадженні систем менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці за вимогами міжнародних стандартів, імплементованих в законодавство України.

Тематика онлайн-тренінгів була присвячена наступним питанням:

• «Термінологічні аспекти у сфері охорони праці»;
  • «Основні підходи до впровадження вимог Директиви № 89/391/ЄЕС щодо керування ризиками в системах управління безпекою праці та здоров'я працівників»;
  • «Системи управління безпекою здоров’я працівників на робочих місцях»;
  • «Об’єктивне розслідування нещасних випадків на виробництві».

Викладачі кафедри безпеки життєдіяльності та фізичного виховання прийняли активну участь у дистанційній формі навчання, запропонованій журналом, та здобули нові компетенції щодо ризик-орієнтованого мислення та застосування сучасних наукових та практичних рішень у подальшій науково-педагогічній діяльності.