Тренінг на тему “Як публікуватися в міжнародних рецензованих виданнях” за підтримки Офісу Програми імені Фулбрайта в Україні

12:49, 14-03-2016

26 лютого 2016 року ст.викладач кафедри Інфокомунікацій Довженко Н.М. взяла участь в тренінгу на тему «Як публікуватися в міжнародних рецензованих виданнях»

Дана подія відбулася в залі Вченої ради Київського національного університету ім..Тараса Шевченка за підтримки Офісу Програми імені Фулбрайта в Україні. Основними слухачами були науково-педагогічні та наукові працівники, а також аспіранти.

Було заслухано іноземних дослідників-учасників програми Фулбрайт в Україні та вітчизняних науковців, які мають досвід таких публікацій. А саме, Michele Vasquez, Thaddeus McCleary, Nathan Pickett, Ірина Єгорченко, Ірина Тихонкова, Катерина Смаглій та ін..

Учасники тренінгу дізналися, як шукати якісні видання та подавати публікації, які існують вимоги до оформлення робіт, якими є західні стандарти академічного письма, особливості написання статей на іноземній мові тощо.