Участь ректора у Регіональному форумі МСЕ з питань розвитку

11:11, 14-11-2016

8 листопада 2016 року ректор Державного університету телекомунікацій професор В. Б. Толубко взяв участь у Регіональному форумі МСЕ з питань розвитку для країн СНД та Грузії «ІКТ для стійкого розвитку», що відбувся у м. Бішкек, Киргизька республіка.

Регіональні форуми з питань розвитку надають можливість ведення діалогу високого рівня, налагодження співпраці та партнерських відносин серед директивних і регуляторних органів електрозв'язку/ІКТ, учасників галузі, академічних та освітніх організацій, регіональних і міжнародних агентств в області розвитку і організацій, що займаються конкретними питаннями регіонального рівня.

Ректор Державного університету телекомунікацій професор В. Б. Толубко під час обговорення питань співпраці з директором Бюро розвитку електрозв'язку Міжнародного союзу електрозв'язку Брахіма Сану