Затверджено нову навчальну програму

12:33, 24-11-2014

19 листопада 2014 року  відбулося засідання кафедри фізики. З доповіддю про зміст навчання виступила завідувач кафедри Л. М. Гориня. Актуальність цього питання пов’язана із зміною максимального навантаження викладача, викликаною введенням у дію Закону України «Про вищу освіту». В результаті всебічного обговорення було затверджено нову навчальну програму з дисципліни «Фізика», підготовлену доцентами Л. М. Горинею, Н. О. Андреєвою та Г. І. Шатковською.

На засіданні також було обговорено виконання співробітниками кафедри профорієнтаційної роботи. Наголошено на необхідності активізації укладання договорів про співробітництво (на сьогоднішній день викладачами кафедри укладено 4 договори). Затверджено графік проведення профорієнтаційної роботи співробітниками кафедри.

Спеціалізація: Економіка підприємств IT- бізнесу

Місія програми –  сучасна фінансово-економічна підготовка фахівців, які здатні розробити та реалізувати ефективну стратегію підприємницької діяльності, у т.ч. для підприємств найбільш  динамічної та  прибуткової ІТ-сфери. Студенти  професійно володіють сучасними програмними продуктами з економічної діагностики та планування і досконало знають провідні управлінські та інформаційні технології.

Спеціалізація: Економіка підприємств IT- бізнесу