NASA був опублікований рецензуючий документ про створення електромагнітного двигуна

10:24, 05-12-2016

Після декількох місяців сумнівної інформації, що просочилися з документів, довгоочікуваний документ від NASA про електромагнітний двигун нарешті був опублікований. І це показує, що "нереальний" двигун дійсно буде працювати.

Команда NASA Eagleworks навіть висунула гіпотезу про те, як електромагнітний двигун може виконати те, що здається неможливим згідно нашому сучасному розумінню законів фізики.

Електромагнітний двигун є руховою системою, вперше запропонованої британським винахідником Роджер Шойер ще в 1999 році.

Замість того щоб використовувати важке, неефективне ракетне паливо, цей двигун генерує мікрохвилі усередині конусоподібної порожнини металу для створення тяги.

За розрахунками Шойера, електромагнітний двигун може бути настільки ефективним, що може доставити нас до Марса всього за 70 днів.

Але, є невелика проблема з системою. Він кидає виклик третього закону Ньютона, в якому говориться, що все повинно мати рівну і протилежну реакцію.

Відповідно до закону, для системи, створюючи тягу, він повинен тиснути на щось в іншу сторону. Але електромагнітний двигун не робить цього.

Проте, в тесті після випробування він продовжує працювати. У минулому році команда Eagleworks NASA Лабораторії отримали в свої руки електромагнітний двигун, щоб спробувати з'ясувати раз і назавжди, що відбувається.

І тепер ми, нарешті, побачимо ці результати.

Нова рецензована стаття під назвою "Вимірювання імпульсивного поштовху з закритої радіочастотної порожнини в вакуум", і була опублікована в Інтернеті в Американському інституті аеронавтики і астронавтики (AIAA) в Журналі Прискорювачі і Сили.

Дану статтю можна прочитати за посиланням

Спеціалізація: Маркетинг

Спеціалізація: Маркетинг