Результати проведення конференції спільно з МСЕ та доповіді аспірантів кафедри

13:38, 03-07-2017

З 7 по 9 червня в Державному Університеті Телекомунікацій спільно Міжнародним союзом електрозв‘язку була проведена регіональна конференція «Перспективи надання послуг на основі мереж пост-NGN, 4G і 5G. Організаційні та технічні рішення по їх побудови і захисту».

Другий день конференції був присвячений тематиці: «Технічні проблеми конвергенції мереж діючих операторів зв‘язку». В цей день виступили два аспіранти кафедри фізики з англомовними доповідями, які розкривають сутність їхньої науково-дослідної роботи:

1. Подрушняк Володимир Володимирович виступив з доповіддю на тему: «Дослідження системи оцінки якості надання телекомунікаційних послуг на базі ядра SDN.»

«The investigation of a system for assessing the quality of telecommunications services based on the SDN core»

1. Мельников Павло Ігорович виступив з доповіддю на тему: «Вимоги до площини даних обладнання бездротової мережі на основі SDN»

«Requirements for data plane equipment wireless network based on SDN»

В результаті слухачі високо оцінили потенціал наукової роботи аспірантів, та вектор її розвитку.