На кафедрі фізики проводяться курси «Адміністрування IBM AIX»

08:49, 12-09-2017

З вересня 2017 року на кафедрі фізики проводиться новий набір на курси «Адміністрування IBM AIX». Навчання є безкоштовним, але вимагає активної участі і базової підготовки в напрямку телекомунікації та операційні системи. Всі бажаючі можуть подати заявки співробітнику кафедри Подрушняку В.В., або на електронну пошту vladimirpodr@gmail.com.

Дані курси дозволяють вивчити роботу і обслуговування серверів і операційних систем корпоративного рівня, а саме:

• Адміністрування операційної системи AIX;
  • Віртуалізація серверного обладнання;
  • Адміністрування серверного обладнання.

Для максимально ефективного навчання компанія IBM надала повноцінне серверне обладнання IBM Power, що дозволяє проводити лабораторні роботи, які відповідають завданням, які вирішують сучасні адміністратори корпоративних систем.

По закінченню курсу студенти отримають такі сертифікати:

1. Сертифікат про завершення курсів (від ДРП)
  2. Сертифікат про завершення курсів за програмою «Academic Initiative» (від IBM).

І можливість скласти іспити і отримати сертифікат міжнародного рівня C9010-022: IBM AIX Administration V1 (від IBM).

Що дає можливість влаштуватися на роботу в сучасні IT-компанії, вже маючи знання і досвід роботи з операційними системами корпоративного рівня.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь!!!

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою