Третє заняття гуртка з фізики

15:40, 03-12-2017

30 листопада відбулося третє заняття гуртка з фізики.

На занятті були розглянуті найбільш складні питання розділу фізики «Механіка». Заняття було присвячене застосуванню окремих елементів математичного апарату до розв’язування задач. Було розв’язано задачі з розділу «Динаміку обертального руху» і визначення моменту інерції тіл різної форми, доведення формул моментів інерції.

Заняття проводить доцент Андреєва Н.О., у ньому прийняли участь студенти груп ТСД, БСД і УБД.

Заняття проводяться щочетверга о 15.15 в ауд. 515, запрошуються всі, хто бажає підвищити свій рівень знань з фізики, прийняти участь у олімпіаді, а також успішно здати залік (іспит). З кожним заняттям бажаючих підвищити свій рівень знань збільшується і це дуже приємно для нас – викладачів!