На кафедрі фізики проведено методичний семінар для обговорення навчальних програм дисциплін, що будуть викладатися на наступний навчальний рік

18:51, 02-03-2018

26 лютого на кафедрі фізики  було проведено методичний семінар для обговорення навчальних програм дисциплін, що будуть викладатися на наступний навчальний рік.

На методичному семінарі, що відбувся на кафедрі, завідувач кафедри Андреєва Наталія Олексіївна представила на обговорення викладачів проекти нових навчальних програм дисципліни «Фізика» для студентів, що навчаються за спеціальністю «Телекомунікації та радіотехніка» на 2018-2019 навчальний рік.

Зміст нових навчальних програм попередньо було  обговорено і узгоджено із завідувачами випускаючих кафедр. Порівняно з діючими програмами в нових програмах більш часу відводиться на практичні і лабораторні заняття.

Також передбачено в межах відведених кредитів збільшення аудиторних годин на вивчення дисципліни Фізика, що дає можливість більш глибоко розглянути питання, необхідні студентам при вивченні спеціальних дисциплін.

Старший викладач Морозова Світлана Володимирівна представила проект навчальної програми дисципліни «Фізика», що вивчається студентами за спеціальністю «Кібербезпека» та дисципліни «Фізика оптичного зв’язку» для студентів спеціальності «Телекомунікації і радіотехніка»  та «Інформаційні системи та технології».  В цих програмах також збільшено кількість годин на практичну складову видів занять. З наступного навчального року передбачено вивчення  дисципліни   ФОЗ на 1 курсі в другому семестрі. Такій підхід своєчасно забезпечує студентів знаннями, необхідними для вивчення  спеціальних  дисципліни.

Особливістю запропонованих програм є поглиблене й детальне вивчення таких розділів фізики, як електрика і магнетизм, коливання і хвилі,  хвильові явища, квантова механіка та фізика твердого тіла.