Запрошуємо на конференцію Kyiv Non-Coding Meeting 2018!

10:26, 05-11-2018

Запрошуємо на конференцію Kyiv Non-Coding Meeting 2018 (Non-coding RNA`s & CRISPR-Cas9 System), що відбудеться 21/11/2018 за адресою Premier Hotel Lybid, конференц-зал Галицький Секція Б, 2 поверх, площа Перемоги, 1, м. Київ.

Відвідавши цю унікальну подію на межі біотехнологій майбутнього та персоналізованої медицини, Ви дізнаєтесь про роль некодувальних елементів геному у сучасних фундаментальних та прикладних дослідженнях, а також отримаєте можливість прийняти участь у панельній дискусії з даного питання.

Ключові виступи конференції:

• MicroRNAs in the neuronal development and maintenance – new treatment for Parkinson’s disease? Dr. Andrii Domanskyi, Institute of Biotechnology, University of Helsinki, Finland
  • Як зробити кардіоміоцити? Застосування системи Crispr. Оксана Півень, Інститут молекулярної біології і генетики НАНУ

Доповіді:

• Хімічні та фізичні методи трансфекції від Thermo Fisher Scientific: система електропорації Neon Invitrogen. Ольга Зуєва, ТОВ БіоЛабТех ЛТД
  • Цифрова та кількісна ПЛР від Thermo Fisher Scientific у молекулярно-біологічних дослідженнях. Олена Драгущенко, ТОВ БіоЛабТех ЛТД
  • МікроРНК у нейродегенерації та канцерогенезі: малі молекули – великі зміни. Дмитро Герасимчук, Інститут молекулярної біології і генетики НАНУ
  • Вивчення та імплементація мікроРНК для діагностики онкозахворювань. Тетяна Борікун, Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАНУ
  • Роль малих РНК у регуляції генної активності у рослин. Анастасія Наваліхіна, Національний університет «Києво-Могилянська академія»
  • Довгі некодувальні РНК при патології серця: ключові регулятори, біомаркери чи артефакти? Михайло Хецуріані, Інститут Фізіології ім.О.Богомольця

Завершити конференцію ми плануємо панельною дискусією, де у дружній атмосфері всі бажаючі зможуть поспілкуватись з лекторами та обговорити сучасну інтеграцію інноваційних наукових технологій і медицини.

Учасники: Андрій Доманський, Віктор Досенко (Інститут Фізіології ім. О.Богомольця), Оксана Півень, Дмитро Герасимчук, Тетяна Борікун, Анастасія Наваліхіна, Хецуріані Михайло.

Участь у конференції безкоштовна за умови офіційного підтвердження Вашої реєстрації!

Звертаємо Вашу увагу, що список лекторів та назви доповідей ще уточнюються.

*Конференція проводиться до 100-річчя Національної академії наук України

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА КОНФЕРЕНЦІЮ!