Укр.   Рус.   Eng.

Роль дисципліни фізики у вивченні базових курсів ДУТ

Основним завданням кафедри фізики є забезпечення викладання базових курсів Державного університету телекомунікацій, підготовка фахівців телекомунікаційної галузі, тому що фізика є науковою основою сучасного зв’язку.

Це і забезпечення студентів знаннями основних фізичних явищ та ідей, фундаментальних понять, законів і теорій не тільки класичної, а й сучасної фізики, методів фізичних досліджень, методів і способів розв’язування задач з різних розділів фізики,  й формування у студентів сучасного фізичного мислення, навичок активної самостійної навчальної і практичної діяльності.

Основними формами вивчення дисципліни є лекції, практичні і лабораторні заняття, на які відведено половина усіх аудиторних занять, а також самостійна робота студентів. Теоретична підготовка здійснюється відповідно до вимог випускаючих кафедр та роботодавців.

В цьому навчальному році для студентів створені курси «Прикладні аспекти фундаментальної фізики», заняття на яких допомагають студентам підвищити свій рівень знань.

Робочі навчальні програми дисципліни завжди узгоджуються з завідуючими випускаючих кафедр. Викладачі кафедри постійно працюють над удосконаленням методики викладання дисципліни, обговорюючи методичні питання на засіданнях кафедри і методичних семінарах, проходять навчання на курсах підвищення кваліфікації.

 

Вміння та навички, набуті студентами при вивченні дисципліни «Фізика», а саме застосування теоретичних знань при вирішенні конкретних технічних завдань, уміння проводити експеримент та обробляти результати дослідних даних допомагають студентам при проходженні виробничої практики, стажування, а також при подальшому працевлаштуванні.

Оцініть новину:
2

Читайте також

Шановні випускники бакалаврату і хто не здавав ЗНО, нагадуємо Вам, що залишилося всього 2 дні для подачі документів до Державного університету телеком..
Дорогі випускники! Пролетіли роки і настав день, якого ви всі дуже чекали на першому курсі.Випускний - це сторінка життя-розмальовки, і ми дуже баж..
Державний університеттелекомунікацій -визнаний лідер ІТ-освіти України,багатопрофільний вищий навчальнийзаклад IV рівня акредитації,сертифікований зам..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:

Абітурієнту

Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

 • денна форма - 4 роки,
 • заочна – 5 років.

Первинні посади:

 • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
 • інженер інформаційно-обчислювального центру;
 • інженер із системного адміністрування;
 • інженер-програміст.
Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

 • денна форма - 4 роки,
 • заочна – 5 років.

Первинні посади:

 • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
 • інженер інформаційно-обчислювального центру;
 • інженер із системного адміністрування;
 • інженер-програміст.

Переглядів: 293
^