Кафедра фізики вітає усіх з Днем радіо!

17:28, 06-05-2019

7 травня видатний російський фізик Олександр Попов зробив наукову доповідь  про новий метод бездротової передачі електричних сигналів за допомогою використання радіохвиль та провів перший публічний сеанс радіозв’язку.

Через рік він презентував перший прилад, який був здатний випромінювати радіосигнали, та передав на відстань близько 250 метрів радіограму, яка містила всього два слова: «Генріх Герц». Цей винахід став основою принципово нового способу комунікації між людьми та ліг в основу створення галузі зв’язку та телекомунікацій.

Відтоді радіо зайняло міцне місце в різних галузях життя – це і зв’язок, і техніка, і військова справа, і розважальні технології. Всі люди, чия професія пов’язана зі зв’язком, святкують цей день.

Тож ми вітаємо усіх співробітників та студентів Університету з нашим професійним святом!!!