Розпочались підготовчі курси на кафедрі фізики

09:20, 11-10-2019

Вже котрий рік проводиться набір на Підготовчі курси, метою яких є підготовка майбутніх абітурієнтів до ЗНО та до успішного навчання в Університеті. Цього року заняття на 8-місячних курсах почалися  5 жовтня. Заняття з дисципліни «Фізика»   проводить старший викладач кафедри Морозова С.В.

Цього року на курси записалися як учні випускних 11-х класів, так і студенти ліцеїв та коледжів – навчання на курсах додає додаткові бали при вcтупі на певні спеціальності. Кількість доданих балів визначається результатами підсумкових робіт.

Переважна більшість слухачів курсів після успішного складання ЗНО стає студентами Університету.

Тож запрошуємо всіх бажаючих навчатися у Державному університеті телекомунікацій на курси. Будемо раді бачити Вас нашими студентами у наступному навчальному році!!!

Освітня програма: Комп’ютерні науки

За освітньою програмою Комп’ютерні науки, спеціальність 122 Комп’ютерні науки (англ. Computer Science, CS) готуються фахівці, що здатні виконувати функції розробника-програміста, спеціаліста по мережах, адміністратора баз даних, системного адміністратора, DevOps Engineer, спеціаліста по тестуванню програм, IT-архітектора. Вони володіють навичками алгоритмічного мислення, уявлення інформації, програмування і проектування комп’ютерних систем. Основні розділи: алгоритми і структури даних, мови програмування, архітектура комп'ютерів, операційні системи і комп'ютерні мережі, розробка програмного забезпечення, сервери і бази даних, штучний інтелект та робототехніка, комп'ютерна графіка, взаємодія людини і комп'ютера та ін.

Освітня програма: Комп’ютерні науки