Заняття з дисципліни «Фізика оптичного зв’язку» в онлайн-режимі

11:44, 04-05-2020

На кафедрі фізики заняття з дисципліни «Фізика оптичного зв’язку» переведені в онлайн-режим. Студентам доступні в електронному вигляді лекційні матеріали та практичні заняття розміщені на сайті університету на сторінках Е-навчання (MOODLE). Експериментальні дані для виконання лабораторних робіт передані студентам для оформлення робіт згідно протоколу виконання. Навчальних процес триває згідно начального плану в онлайн-режимі.

Студенти конспектують лекції, практичні заняття та питання до заліку. Оформлені згідно правил лабораторні роботи надсилають викладачу. Роботи студентів перевіряються та оцінюються, за потреби надсилаються на переробку. Для зв’язку зі студентами використовуються сучасні методи телекомунікацій – Zoom та Skype. Програма дисципліни буде виконана в повному обсязі адже дисципліна «Фізика оптичного зв’язку», є базовою дисципліною для спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка».

Запрошуємо абітурієнтів до вступу в наш Університет телекомуникацій!