На кафедрі фізики відбувся науковий семінар на тему «Modifications of II-VI and III-V compounds by microwave radiation and weak magnetic fields treatments»

12:59, 03-03-2021

02.03.2021 на кафедрі фізики відбувся науковий семінар на тему «Modifications of II-VI and III-V compounds by microwave radiation and weak magnetic fields treatments» (Модифікація A2 B6  та A3 B5 сполук мікрохвильовим випромінюванням і слабким магнітним полем).

З доповіддю виступав доцент кафедри фізики (за сумісництвом) к.ф.-м.н., ст.н.с. Редько Роман Анатолійович.

Також були присутні студенти 1 – го курсу Інституту телекомунікацій, які були запрошені до участі у семінарі. Це кращі студенти, які цікавляться науковими досягненнями у галузі напівпровідників, які є основою для створення сучасного обладнання для телекомунікацій.

В матеріалах доповіді було показано, що,  використовуючи електромагнітне випромінювання надвисокочастотного діапазону довжин хвиль та слабке магнітне поле можна достатньо ефективно модифікувати домішково-дефектний склад приповерхневих шарів АIIBVI та AIIIBV сполук, а також приладових структур на їхній основі. Для пояснення змін у мікроструктурі напівпровідників, які відбуваються внаслідок вказаних обробок, запропоновано резонансний механізм взаємодії напівпровідникового матеріалу із використаними впливами.

Згідно Навчальної програми з фізики, яка узгоджена з випускаючими кафедрами, на 1-му курсі у другому семестрі студенти вивчають основи фізики твердого тіла, а саме напівпровідникові структури, їх властивості, пов’язані із провідністю електричного струму, впливу світла на їх характеристики. Знання, які отримують студенти на заняттях з фізики допомагають їм засвоїти фахові дисципліни, стати у майбутньому спеціалістами у галузі зв’язку.

Шановні випускники середніх навчальних закладів! Запрошуємо вас до вступу у Державний університет телекомунікацій, де викладачі гарантовано забезпечать вас всіма необхідними знаннями, щоб ви  стали  фахівцями  самих найсучасніших напрямків галузі зв’язку!