Студенти Інституту телекомунікацій на заняттях з фізики набувають навички експериментальних досліджень

13:09, 17-03-2021

Кафедра фізики Державного університету телекомунікацій при викладанні дисципліни  «Фізика» притримується інноваційних принципів та компетенцій відповідно до ООП та вимог роботодавців - знати способи проведення інструментальних вимірювань в інформаційно-телекомунікаційних мережах, телекомунікаційних та радіотехнічних системах. На практичну складову,  до якої відносяться і лабораторні заняття,  виділено 50% загальної кількості навчального часу.

На фото студенти 1-го курсу навчальної групи ТСД-11 Чугреєв Кирило, Чумілін Денис, Старовойт Євген, Сторчак Діана у лабораторії кафедри фізики вивчають електромагнітні коливання в коливальному контурі.

На фото студенти Хваль Лідія, Чугреєв Кирило, Чумілін Денис виконують обробку результатів вимірювання – будують графіки і за результатами дослідів визначають характеристики електромагнітних коливань. Набувають навики оформлення експериментальних наукових досліджень и  статей, що може бути важливим для студентів, що бажають здобути ступінь магістра, яких також готують у Державному університеті телекомунікацій.

Запрошуємо майбутніх абітурієнтів до вступу в Державний університет телекомунікацій!

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації