Чому випускники Державного університету телекомунікацій мають пріоритет серед випускників інших вищих навчальних закладів?

15:54, 11-06-2018

Завдяки навчанню студентів за ;концептуально новою освітньою моделлю наші випускники повністю відповідають вимогам потенційних роботодавців, мають незаперечні конкурентні переваги на ринку праці та пріоритетність серед випускників інших навчальних закладів за спорідненими спеціальностями.

В чому суть нової освітньої моделі?

1. вивчення професійно спрямованих дисциплін починається з першого курсу;
  2. для вивчення професійних дисциплін відведено 50% годин навчального часу;
  3. в межах кожної  навчальної  дисципліни відведено 50% часу на практичні заняття;
  4. до викладання дисциплін практичної спрямованості залучаються фахівці провідних компаній – партнерів  Університету;
  5. професійне навчання проводиться у лабораторіях на найновітньошньому обладнанні останнього покоління від компаній Huawei, Juniper Networks, Ericsson, Siemens, ZTE, Radwin, Hewlett-Packard, Cisco та інших;
  6. для поглибленого вивчення англійської мови заняття проводяться протягом усіх років навчання.

Під час навчання студенти отримують не тільки сучасні знання, а також практичні уміння і навички по роботі і обслуговуванню новітнього телекомунікаційного обладнання, що підтверджується отриманням відповідних міжнародних сертифікатів, які надають випускнику Університету пріоритет при вступі на роботу та можливість працевлаштування за кордоном.

В нашому Університеті створено тестовий центр всесвітньої мережі Pearson VUE, де студенти мають можливість отримати сертифікати, що надають право працювати  у 175 країнах світу.

Крім того,  для студентів всіх спеціальностей викладаються такі дисципліни, як «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів», «Основи роботи з базами даних», «Ділові комунікації», «Групова динаміка і комунікації» та «Засади відкриття власного бізнесу».

Випускник Державного університету телекомунікацій:

• має сучасну теоретичну і практичну підготовку;
  • володіє технічною  англійською мовою на рівні В2;
  • має декілька сертифікатів, які відповідають  міжнародним стандартам;
  • володіє основами роботи з базами даних та пошуку інформації у пошукових системах та електронних бібліотеках.

Практично володіє навичками:

• встановлення на планшети, мобільні телефони, смартфони всіляких додатків для вирішення різноманітних потреб;
  • встановлення супутникового обладнання і налаштування супутникового інтернету та телебачення;
  • створення на базі з’єднання різних електронних пристроїв систем «Розумний будинок» або «Розумний офіс»  на базі технології  Wi-Fi;
  • організації ефективної роботи у групі та команді;
  • проведення презентацій, публічних виступів, ділових  переговорів;
  • складання організаційних та управлінських  документів;
  • відкриття та ведення власного бізнесу.

Беззаперечно, випускник Державного університету телекомунікацій професійно повністю підготовлений згідно  вимог  потенційних  роботодавців!