Підготовка кваліфікаційних бакалаврських робіт соціологами

21:43, 15-05-2022

Студенти-соціологи 4 курсу, не зважаючи на усі складності комунікації, створені реаліями сьогодення, провели попередній захист кваліфікаційних бакалаврських робіт в онлайн форматі. Одним з головних завдань вищої освіти є формування компетентної особистості, здатної до саморозвитку, самоосвіти, інноваційної діяльності. Вирішення цього непростого завдання навряд чи можливе лише шляхом передачі знань у готовому вигляді від викладача до студента. Необхідно в першу чергу перевести студента з пасивного споживача знань до активного творця, який вміє сформулювати проблему, проаналізувати шляхи її вирішення, знайти спосіб вирішення проблеми та довести його правильність.

Внаслідок чого самостійна робота студентів стає не просто важливою формою освітнього процесу, а базою для формування основних професійних компетентностей. Написання кваліфікаційної роботи закріплює у студентів вміння самостійного наукового пошуку, формує здатність до саморозвитку, творчого застосування отриманих знань, напрацювання способів адаптації до професійної діяльності в сучасному світі, за кризових реалій сьогодення, що потребує володіння певних знань та напрацювання особливих умінь. Професорсько-викладацький склад кафедри Соціології допомагає студентам в написанні кваліфікаційних бакалаврських робіт та підготовці усієї належної документації, здійснюючи наукове керівництво та постійний контроль за дотриманням графіку дипломування.