Популярна професія - СОЦІОЛОГ

16:39, 04-03-2021

Вчені вже довели, що на роботі людина проводить більшу частину свого життя, тому обрана професія має приносити не тільки фінансове благополуччя, але й задоволення та радість! Тому, якщо ви стоїте на роздоріжжі та вагаєтесь з вибором то варто врахувати наступне:

1. Таланти! Для того, що б легко розкривати нові грані в професії, необхідно мати певний хист, який буде сприяти Вашій успішній реалізації в житті.
  2. Технічний прогрес! Сьогодні обирати професію слід з урахуванням усіх трансформацій, які переживає суспільство в епоху цифрової революції. Тому одним з важливих критеріїв вибору повинна бути актуальність професії в майбутньому. Не варто зосереджуватись на тих спеціальностях, які будуть непотрібні в інформаційному суспільстві.
  3. Незвичні компетентності! Відомий футуролог Юваль Ной Харари пророкує, що буквально через десять років люди будуть конкурувати зі штучним інтелектом, а значить повинні розвивати якості, які недоступні машинам.

Однією з таких конкурентоспроможних професій є соціолог! Зараз затребуваність соціологів не підлягає сумніву. До їхніх послуг звертається безліч торгових фірм для дослідження попиту і потреб потенційних покупців. Також соціологів можна зустріти в передвиборних штабах політичних партій, де в завдання представників цієї професії входить вивчення думок виборців для побудови стратегії передвиборної кампанії. Крім того, соціологи займаються складанням рейтингів телеканалів та друкованих видань.

Кваліфікований соціолог завжди може знайти собі роботу за смаком, яка представляє величезний життєвий інтерес. Соціолог першим може зібрати, обробити та проаналізувати інформацію, а зробивши аналітичні висновки, зрозуміти, що відбувається в суспільстві та вчасно зорієнтуватися в поточній ситуації.

То ж якщо Ви прагнете обрати завжди актуальну професію, яка дозволяє не тільки отримувати гідну високу платню, а й приносить справжнє задоволення від отриманої інформації, то ми чекаємо на Вас, соціологія саме те, що Вам треба. Висококваліфіковані викладачі кафедри соціології Державного університету телекомунікацій допоможуть опанувати основні компетентності необхідні для вдалого працевлаштування.

Кафедра Соціології

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси