Конкурентоспроможність соціологів на ринку праці

16:38, 30-04-2021

Соціологія саме та наука, що дозволяє розвиватися у різних напрямах, освоювати нові спеціальності або нові напрями роботи. Завдяки соціології формується цілісне бачення того чи іншого явища або процесу, формується така система поглядів, за якої є можливість визначити позитивні та негативні сторони, обрати оптимальний варіант для вирішення проблеми

Навчання за спеціальністю 054 «Соціологія» в Державному університеті телекомунікацій організовано таким, що дає можливість реалізувати теоретичні знання у практичній діяльності, бо є комплексним та системним. Кваліфіковані викладачі кафедри Соціології Державного університету телекомунікацій працюють зі студентами за сучасними діалоговими методами при тісній співпраці з компаніями-партнерами-роботодавцями, що сприяє становленню фахівців-соціологів як справжніх соціальних аналітиків.

Дослідницькі аналітичні проекти, участь у конференціях, з-поміж іншого, у міжнародних, соціологічна практика – все це впродовж кількох років формує спеціаліста із соціологічним мисленням, який вільно володіє ключовими професійними компетентностями. Знання методології та методики проведення соціологічних досліджень, володіння техніками і технологіями роботи з людьми суттєво розширює можливості у випускників соціологів на ринку праці. Вони затребувані у різних сферах життя: від структур державної влади та місцевого самоврядування, силових структур до страхових і туристичних компаній, інститутів вивчення громадської думки, урядових та неурядових організацій. Соціолог може працювати PR-менеджером та HR-менеджером у великих корпораціях, а також займати перспективну і дуже актуальну на сьогодні посаду - фахівця з управління проектами.