Переваги професії «СОЦІОЛОГ»

08:16, 07-06-2021

Соціолог, одна з тих професій, яка дозволяє не просто заробляти гідні кошти на пристойне життя, а й пізнавати віт, бо саме її представники можуть запитати у кого завгодно те, що зазвичай ніхто не питає, і не просто запитати, а й відповідь отримати, після чого визначити – збрехали при розмові, чи ні та з’ясувати що ж думають люди про життя, з вірогідністю 95%. Це одна з небагатьох професій в якій кваліфікований фахівець, влаштувавшись на роботу за фахом, може працевлаштувати усю свою родину. Оскільки СОЦІОЛОГ – це той, у кого всі члени сім’ї, всі друзі та сусіди, за бажанням, зможуть побувати і в ролі респондентів, і в ролі інтерв’юерів, і рекрутерів, і контролерів, при цьому отримати за надані послуги пристойний гонорар. В Україні за рік в середньому проводиться до 1000 соціологічних досліджень, тому на ринку праці кваліфіковані фахівці – соціологи більш ніж затребувані.

Сьогодні соціолог є професією майбутнього бо професіонал якій розуміється на соціальних проблема та процесах сьогодні затребуваний майже в усіх галузях суспільства – від науково-дослідної та педагогічної роботи до державної служби, маркетингу та реклами. Соціологія - найкраща спеціальність для креативних та амбітних молодих людей, які крокують в ногу з часом. Бо представники саме цієї спеціальності працюють з колосальними масивами даних, які дозволяють оцінити стан суспільства та зрозуміти, чого воно хоче, яким шляхом може піти та яку позицію зайняти.

Соціолог-інтелектуал може пройти за ланцюжком – від загальнонаціональних інтересів до того, що хвилює конкретну людину в певний час, і навпаки – вивчивши стан конкретної соціальної групи, з’ясувати проблеми всього суспільства в цілому. Це професія є взірцем соціальної дешифровки, оскільки справжні фахівці вміють з суцільного ряду цифр виділити та чітко сформулювати «повідомлення», яке надійшло від звичайних людей до тих, хто намагається вершити їх долі.

Тому, якщо Ви комунікабельні, кмітливі та креативні, то соціологія Ваш вибір, а ми розвинемо Ваші творчі якості та навчимо багато чому цікавому і важливому, вкрай необхідному для самореалізації в житті.

При добросовісному навчанні Ви гарантовано станете професіоналом в галузі соціології, що дозволить Вам побудувати професійну кар’єру та забезпечити своє незалежне фінансове майбутнє!

Саме в Державному університеті телекомунікацій Ви можете здобути якісну професійну вищу освіту за спеціальністю «Соціологія» та ще й за доступною ціною:

• освітній рівень «бакалавр» - 4 роки, вартість навчання 23960 грн.
  • освітній рівень «магістр» - 1,5 роки, вартість навчання 28550 грн.

Запрошуємо на навчання!

Кафедра Соціології

Спеціалізація: Оптичні системи та мережі зв`язку

Крім базових знань з побудови та функціонування телекомунікаційних мереж, студенти вивчають принципи побудови мереж зв'язку на основі сучасних мережних технологій, зокрема WDM та різновидів, мережні технології і стандарти, магістральні транспортні мережі, локальні мережі та мережі доступу, а також апаратуру систем передачі для зазначених мереж, сучасні технології проектування, будівництва та експлуатації волоконно-оптичних ліній зв’язку, здатних забезпечити найвищу швидкість передачі інформації, технології прокладання оптичного кабелю, а також отримують навички зварювання оптичного волокна, вимірювань на волоконно-оптичних лініях зв’язку та у волоконно-оптичних системах передачі за допомогою сучасного обладнання, експлуатації ВОСП та їх елементів.

Спеціалізація: Оптичні системи та мережі зв`язку