Міжнародний день студентів

14:21, 21-11-2021

Міжнародний день студентів відзначають щороку 17 листопада. Це свято асоціюється з молодістю, романтикою та веселощами, хоч і було засновано ще у 1941 році. Сьогодні День студентів святкується у багатьох країнах світу, він дуже популярний серед студентської молоді, і практично жоден університет не залишається осторонь галасливого та довгоочікуваного свята. У Державному університеті телекомунікацій 17 листопада 2021 року силами студентського самоврядування теж були організовані розважальні заходи. Традиційно, цього дня студенти перевдягаються у безглузді костюми, влаштовують один одному екскурсії, організовують пікніки, співають пісні та розігрують інтермедії, дивляться фільми, декламують вірші, дарують один одному листівки.

Студенти-соціологи не пропустили цієї прекрасної нагоди влаштувати вечірку і провести весело час, розігравши веселі історії з бурхливого студентського життя та додавши собі в скарбничку незабутні спогади про студентство. Для першокурсників цей день став особливим, оскільки вони були посвячені у студенти, пройшовши через жартівливий ритуал, організований старшокурсниками, давши клятву старанно вчитися в стінах університету. Студентки-соціологи першого курсу Манжос Вікторія та другого курсу Корнієнка Каріна гідно виступили на університетській сцені, продемонструвавши вокальні та артистичні таланти в команді Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва, здивувавши своїх одногрупників та викладачів акторською майстерністю та сценічним шармом.

Кафедра Соціології

Спеціалізація: Оптичні системи та мережі зв`язку

Крім базових знань з побудови та функціонування телекомунікаційних мереж, студенти вивчають принципи побудови мереж зв'язку на основі сучасних мережних технологій, зокрема WDM та різновидів, мережні технології і стандарти, магістральні транспортні мережі, локальні мережі та мережі доступу, а також апаратуру систем передачі для зазначених мереж, сучасні технології проектування, будівництва та експлуатації волоконно-оптичних ліній зв’язку, здатних забезпечити найвищу швидкість передачі інформації, технології прокладання оптичного кабелю, а також отримують навички зварювання оптичного волокна, вимірювань на волоконно-оптичних лініях зв’язку та у волоконно-оптичних системах передачі за допомогою сучасного обладнання, експлуатації ВОСП та їх елементів.

Спеціалізація: Оптичні системи та мережі зв`язку