Мандри соціологів першого курсу Києвом у пошуках андеграунду

12:38, 10-12-2021

Феномен андеграунду не отримав ще глибокого осмислення та ґрунтовного вивчення в науці, оскільки творча діяльність його представників не мала легалізованого статусу. Можна спробувати описати андеграунд як безперервний експеримент над собою, своєю свідомістю та одночасно експеримент над навколишнім світом. Це спробували вивчити на практиці студенти першого курсу спеціальності «Соціологія», під керівництвом доктора філософських наук, професора Ятченко В.Ф., подорожуючи вулицями міста Києва.

В рамках дисципліни «Соціологія культури» першокурсники в реальних умовах мегаполісу засвоювали ази практичної діяльності соціолога, використовуючи отримані на парах знання занурення в соціальну реальність та пошуку соціальної проблеми, паралельно вивчаючи вуличну субкультуру. Так у польових умовах було вивчено локальний андеграунд та відпрацьовані первинні soft-skills польової соціології.

Кафедра Соціології

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси