Укр.   Рус.   Eng.

Університет телекомунікацій видно із Космосу

На супутникових знімках Державного університету телекомунікацій (ДУТ, м. Київ) тепер є QR – код з  посиланням на сайт університету www.dut.edu.ua.

Відповідне програмне забезпечення смартфонів практично миттєво розізнає QR – код і викликає сайт університету через мобільний Інтернет.

Проект реалізувала ініціативна група студентів університету (Бабчаник Ігор, Горбій Іван, Гурський Олексій, Клименко Андрій, Лузгін Олександр, Матюшок Владислав, Омаров Роман, Оніщенко Інна, Скляренко Юрій, Стрижиус Роман, Чулюк-Заграй Микола) та майбутніх студентів університету (Лузгін Кирил, Шевченко Володимир, Шевченко Ольга) під науково-організаційним керівництвом науково-дослідної частини Університету та кафедри інформаційних технологій.

 

Довідково

QR код (Quick Response – Швидкий Відгук) — двовимірний штрих-код, який можна швидко розпізнати за допомогою мобільного телефону з камерою. Дозоляє кодувати довільний текст на довільній мові. Винайдений в Японії в 1994 році. Має надлишковість до 30%, що дозволяє розпізнавати навіть частково пошкоджене зображення.

Космічні знімки отримують з висот польоту супутників від 20 000 -30 000 км (глобальні знімки) до 200 км (детальні). Доступна деталізація знімків 0,5 метрів. Зараз вирішується питання щодо надання загального доступу до знімків з деталізацією 0,25-0,30 м.

Оцініть новину:
0

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 7 284
^