Привітання від науково-педагогічних працівників університету з Днем знань

13:10, 01-09-2014

Шановні студенти, шановні колеги, шановні гості! Сердечно вітаю професорсько-викладацький склад, аспірантів, студентів, усіх працівників Державного університету телекомунікацій із Днем знань та початком нового навчального року.

1 вересня – це початок нового етапу в плідній роботі педагогів та студентів.
Особливо хочу привітати першокурсників. Ви вступили до одного з найкращих ВУЗів держави, провідного університету в галузі телекомунікацій та інформатизації.

В нашому університеті працює потужний, досвідчений професорсько-викладацький склад, використовується сучасна навчально-матеріальна база, в тому числі з елементами інтерактивних технологій. Хочу вас запевнити, що всі викладачі прикладуть максимум зусиль щоб надати вам теоретичних знань та практичних навичок, озброїти вас знаннями, вміннями та компетенціями. Щоб, коли ви через 5 років будете працювати на підприємствах та установах галузі, ви весь час відчували користь від отриманих знань в наших стінах та з гідністю несли почесне звання випускника Державного університету телекомунікацій.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, щастя та творчих успіхів.

Барабаш Олег Володимирович, дтн, професор, завідувач кафедри вищої математики.