Укр.   Рус.   Eng.

Засідання Вченої ради 1 вересня 2014 року

1 вересня 2014 року відбулося засідання Вченої ради Державного університету телекомунікацій, на якому були розглянуті та ухвалені питання організаційної перебудови в Навчально-науковому інституті гуманітарних технологій Державного університету телекомунікацій. Рішенням Вченої ради надані рекомендації щодо друку видань підготовлених співробітниками Університету.

На засіданні Вченої ради також були розглянуті результати першого етапу конкурсного відбору проектів фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 08.08.2014 р. № 916 "Про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок".

Оцініть новину:
0

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 5 271
^