Укр.   Рус.   Eng.

Засідання Вченої ради 19 березня 2014 року

19 березня 2014 року відбулося засідання Вченої ради Державного університету телекомунікацій, на якому була розглянута та ухвалена нова редакція Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Державного університету телекомунікацій.

На засіданні Вченої ради також були розглянуті питання створення в Навчально-науковому інституті телекомунікацій і інформатизації кафедри "Супутникові телекомунікації, космічні системи і комплекси", видання чергових випусків журналів "Сучасний захист інформації" і "Телекомунікаційні та інформаційні технології" та видання Збірника матеріалів Другої міжнародної науково-технічної конференції "Проблеми інформатизації", яка відбудеться 12 – 13 квітня 2014 року.

Оцініть новину:
0

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 18 061
^