Зустрічі з майбутніми абітурієнтами

16:23, 24-03-2014

24 березня 2014 року завідувачі кафедрами Систем захисту інформації, Управління інформаційною безпекою, Інформаційної та кібернетичної безпеки  Навчально-наукового інституту захисту інформації (ННІЗІ)  д.т.н., професор Розорінов Г.М., д.т.н., професор Богданович В.Ю. та д.т.н., с.н.с. Бурячок В.Л. провели зустріч зі студентами 4-го курсу Київського коледжу інформаційних систем і технологій  Київського національного економічного університету   щодо їх вступу до Державного університету телекомунікацій на освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» за напрямами підготовки ННІЗІ – Безпека  інформаційних і комунікаційних систем, Системи технічного захисту інформації та Управління інформаційною безпекою.

У ході зустрічі студенти були проінформовані стосовно умов вступу та навчання у Державному університеті телекомунікацій  та  отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили. За результатами цієї зустрічі певна частина із майбутніх випускників виявила бажання щодо вступу до Державного університету телекомунікацій у 2014-2015 навчальному  році.