09:19, 27-03-2014

26 березня 2014 року відбулося чергове засідання Вченої ради Державного університету телекомунікацій, на якому були розглянуті актуальні питання подальшого розвитку університету: про створення кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій, про повторну акредитацію окремих напрямків підготовки фахівців та інші питання поточного життя навчального закладу.

Окремим рішенням Вчена рада Державного університету телекомунікацій підтримала ініціативу Національного університету "Львівська політехніка" про висунення роботи "Система локального та глобального динамічного моніторингу параметрів навколишнього середовища реального часу" на здобуття Державної премії України у галузі науки і техніки 2014 року.