Укр.   Рус.   Eng.

26 березня 2014 року відбулося чергове засідання Вченої ради Державного університету телекомунікацій

26 березня 2014 року відбулося чергове засідання Вченої ради Державного університету телекомунікацій, на якому були розглянуті актуальні питання подальшого розвитку університету: про створення кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій, про повторну акредитацію окремих напрямків підготовки фахівців та інші питання поточного життя навчального закладу.

Окремим рішенням Вчена рада Державного університету телекомунікацій підтримала ініціативу Національного університету "Львівська політехніка" про висунення роботи "Система локального та глобального динамічного моніторингу параметрів навколишнього середовища реального часу" на здобуття Державної премії України у галузі науки і техніки 2014 року.

Оцініть новину:
1

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 16 869
^