Круглий стіл від компаніі Infosate IT

12:56, 01-04-2014

25 березня  2014 року для студентів ННІЗІ відбувся круглий стіл від компанії «Infosafe IT».

Infosafe IT - лідер українського ринку інтеграції та консалтингу в сфері інформаційної безпеки, є визнаним експертом в області антивірусного захисту і створення комплексних систем захисту інформації, а також захищених телекомунікаційних систем.

Директор компанії  розповів студентам про основний напрямок їх діяльності, про головні цілі та аспекти інформаційної безпеки в банківській  та інших сферах.

Студенти мали змогу задати питання, які їх цікавлять, наприклад, якими професійними та особистими якостями повинен володіти молодий спеціаліст. Особлива увага приділялася питанням про стандарти інформаційної безпеки та антивірусні програми.  Даний круглий стіл - це тільки початок співпраці компанії Infosafe IT та Державного університету телекомунікацій і студенти зможуть збагатити не тільки свої теоретичні знання в даній сфері, але і отримати практичні навички .

Проект проводився за підтримки керівництва ННІЗІ та Студентської Ради університету.

Цигак Вікторія, Голова СР ННІЗІ (0934350457)