Укр.   Рус.   Eng.

Практичні заняття на телеканалі Інтер

Під час навчання відповідно до навчального плану підготовки фахівців напряму «Радіотехніка» передбачаються для студентів проведення практичних занять на провідних підприємствах і установах галузі та операторів мобільного радіозв’язку. Так, з другого семестру почалися для студентів групи РТД-31 щотижня практичні заняття по дисципліні «Основи телебачення і телевізійні системи» на обладнанні телерадіомовлення телеканалу Інтер з поглибленням практичної складової майбутнього фахівця.

  

  

В ході занять під керівництвом Шупика Євгена Валентиновича вивчаються практичні аспекти принципів побудови і функціонування сучасних цифрових комплексів мовлення з використанням локальних комп’ютерних  радіомереж, а також технології відео виробництва  і випуску телерадіопродукції, моделювання технологічних процесів в сучасних цифрових відеоінформаційних системах.

Сайко В.Г. 249-25-04    Кафедра Радіотехнологій

Оцініть новину:
0

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 7 923
^