Укр.   Рус.   Eng.

29 квітня відбувся КВН Державного університету телекомунікацій

29 квітня у Державному університеті телекомунікацій  відбулася перша  гра КВН між інститутськими командами – «Та Да» - збірна ДУТ, «Містер Че» - Житомирський Військовий Інститут ім. С. Корольова , та  «Народженні в ХБ» - Військовий інститут  телекомунікацій та інформатизації.

Стіни актової зали ще ніколи не чули так багато сміху. Всі отримали масу задоволення та виходили  із зали тільки з хорошими  емоціями. Також всі учасники отримали грошові  заохочення  та призи, від  нашого постійного спонсора «Mint Fitness Club».

3 Місце посіла  команда   «Народженні в ХБ» ВІТІ;

2 Місце посіла  команда    «Містер Че» ЖВІ;

1 Місце  та перехідний кубок ректора  отримала збірна команда  «Та Да» ДУТ;

Після гри відбувся майстер клас від гравців КВН професійної ліги НТУУ «Київського політехнічного інституту». А потім всі дружно пригощалися піцою, кошти на яку були виділені профкомом. 

Вітаємо команду "ТАДА" ДУТ  преможця змагань!


Фотографії

Оцініть новину:
0

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 4 050
^