Державний Університет Телекомунікацій

До уваги студентів 1-го курсу ФІТ

Ми раді вітати вас в числі студентів університету!

Посвята в студенти відбудеться 3-го вересня о 800 на центральній алеї університету.

Консультаційні збори (явка необов’язкова) відбудуться 31-го серпня об 1100 в актовій залі ДУТ.

Списки студентів по групам додаються.

121 Інженерія програмного забезпечення

ПД-11

1

Войцеховський Юрій Юрійович

2

Волощук Роман Миколайович

3

Єздакова Анастасія Сергіївна

4

Зверінський Андрій Юрійович

5

Зінченко Гліб Миколайович

6

Ігнатова Марія Володимирівна

7

Коваленко Володимир Миколайович

8

Коровецький Володимир Володимирович

9

Кухаренко Юрій Дмитрович

10

Леньо Володимир Ярославович

11

Личаний Владислав Андрійович

12

Луппа Олексій Андрійович

13

Матвійчук Артем Миколайович

14

Митяй Олег Володимирович

15

Михайлов Ілля Леонідович

16

Панібратов Андрій Іванович

17

Петрусь Лілія Андріївна

18

Позняк Ярослав Ігорович

19

Резніченко Ігор Васильович

20

Руденко Віталій Дмитрович

21

Ступак Євген Миколайович

22

Юкін Кіріл Дмитрович

23

Шаповалов Дмитро Сергійович

ПД-12

1

Баглай Владислав Олегович

2

Городецький Дмитро Олегович

3

Грицаюк Ілля Ілліч

4

Гуж Олександр Святославович

5

Зінь Андрій Миколайович

6

Іванюк Валерія Олександрівна

7

Ігнатюк Данило Сергійович

8

Кириллов Микола Вячеславович

9

Кондратюк Данило Сергійович

10

Кочура Богдан Віталійович

11

Машлянка Денис Валерійович

12

Мидиньский Олег Ігорович

13

Миронюк Олексій Вячеславович

14

Морозов Олександр Олегович

15

Овдієнко Марк Владиславович

16

Соловйов Кирило В'ячеславович

17

Тарасов Богдан Володимирович

18

Тверітінов Олександр Сергійович

19 Федоренко Сергій Олександрович
20

Францев Антон Володимирович

21

Черепаха Артем Андрійович

22

Щевцова Тетяна Ігорівна

23

Юрченко Марія Юріївна

24

Яценко Тимур Богданович

ПД-13

1

Бігдай Світодар Віталійович

2

Бондар Дмитро Володимирович

3

Воронецький Микита Андрійович

4

Зволинська Альона Аркадіївна

5

Кирпичов Олександр Петрович

6

Кобиляцький Ілля Анатолійович

7

Король Роман Євгенійович

8

Котул Олександр Юрійович

9

Кравчук Владислав Сергійович

10

Кущенко Євгеній Віталійович

11

Лаптєв Андрій Олексійович

12

Лозінський Станіслав Вадимович

13

Матківський Аскольд Олегович

14

Мельник Максим Аркадійович

15

Музичук Віталій Олександрович

16

Полтавець Наталія Віталіївна

17

Сіраченко Дмитрій Владиславович

18

Собко Іван Іванович

19

Соловейкін Олексій Миколайович

20 Стратієнко Серафим Юрійович
21

Федоренко Валентин Андрійович

22

Цатурян Едуард Русланович

23

Шибаєва Тамара Дмитрівна

ПД-14

1

Буряк Роман Володимирович

2

Вероівська Анастасія Олексіївна

3

Воєдило Богдан Костянтинович

4

Гаврилюк Валерій Олександрович

5

Зозуля Роман Олексійович

6

Івлєв Ростислав Володимирович

7

Карнацький Станіслав Сергійович

8

Коваль Дмитро Павлович

9

Козлова Юлія Сергіївна

10

Міщук Андрій Юрійович

11

Мурзін Антон Олександрович

12

Павленко Андрій Андрійович

13

Полонський Даніїл Назарович

14

Рудий Андрій Сергійович

15

Савенко Вадим Володимирович

16

Савчук Олексій Олександрович

17

Саєнко Богдан Станіславович

18

Скуратовський Андрій Володимирович

19

Слободянюк Олег Ігорович

20

Сокирко Дмитро Олександрович

21

Шевчук Олексій Сергійович

22

Щеголь Анатолій Глібович

23

Ярош Артем Олегович

122 Комп’ютерні науки

КНД-11

1

Болдирєв Феодосій Віталійович

2

Вальдовський Андрій Володимирович

3

Вахненко Максим Миколайович

4

Гордієнко Володимир Андрійович

5

Єгорін Михайло Сергійович

6

Єсаф'єв Андрій Дмитрович

7

Ігнатенко Ілля Олегович

8

Канчура Денис Сергійович

9

Карпов Артем Олександрович

10

Коржевський Ілля Миколайович

11

Кучма Сергій Володимирович

12

Лисак Володимир Павлович

13

Лисенко Дмитро валерійович

14

Лось Євгеній Владиславович

15

Москаленко Павло Сергійович

16

Мошинський Ігор Олександрович

17

Нерамік Марк Олександрович

18

Павленко Данило Валерійович

19

Панасевич Олексій Альбертович

20

Плахотнюк Максим Сергійович

21

Пожар Вадим Віталійович

22

Хміадашвілі Давид Георгійович

23

Шелег Михайло Геннадійович

24

Щедрін Денис Олександрович

25

Шуляк Андрій Олегович

КНД-12

1

Бабій Назарій Юрійович

2

Владіміров Владислав Володимирович

3

Горкун Роман Дмитрович

4

Грищенко Дмитро Андрійович

5

Гудз Анастасія Ігорівна

6

Дабіжа Іван Олегович

7

Долинна Ельвіра Русланівна

8

Дьоров Сергій Сергійович

9

Кардиян Володимир Миколайович

10

Козак Максим Сергійович

11

Козачук Ярослав Васильович

12

Левін Микола Сергійович

13

Литвиненко Даніїл Федорович

14

Май Максим

15

Май Павло

16

Нестеренко Нікіта Олександрович

17

Овдієнко Станіслав Віталійовия

18

Похилько Едуард Геннадійович

19

Сікора Антон Павлович

20

Слєсарєв Богдан Володимирович

21

Солов'янчик Олександр Андрійович

22

Черташ Даніїл Володимирович

23

Ядова Анастасія Олексіївна

24

Ямковий Владислав Валерійович

25

Тунда Антонні Мвасса

123 Комп’ютерна інженерія

КІД-11

1

Агапевич Назарій Володимирович

2

Албакова Мадіна Масіївна

3

Бахуринський Дмитро Вадимович

4

Верко Роман Анатолійович

5

Гнядий Владислав Юрійович

6

Дутко Павло Маркович

7

Жужупал Артем Анатолійович

8

Зайченко Юрій Романович

9

Кірюшин Владислав Олексійович

10

Кузьменко Максим Володимирович

11

Марченко Дмитро Вікторович

12

Орлюк Христина Віталіївна

13

Подзігун Андрій Андрійович

14

Поліщук Андрій Русланович

15

Слівенко Анастасія Юріївна

16

Цюп'як Назар Іванович

17

Хоптинець Ярослав Олександрович

18

Христенко Дмитро Олександрович

19

Чіганов Богдан Олександрович

20

Шевченко Олександр Юрійович

21

Янішевський Олексій Олександрович

КІД-12

1

Андруневчин Андрій Григорович

2

Бондаренко Євгеній Юрійович

3

Брискіна Марія Дмитрівна

4

Вікарчук Андрій Іванович

5

Герасименко Дмитро Олександрович

6

Голосун Андрій Ігорович

7

Дегтярьов Євген Олександрович

8

Десятник Олександр Олександрович

9

Дрига Владислав Олексійович

10

Загоруйко Анатолій Анатолійович

11

Закреничний Антон Сергійович

12

Кондратюк Борис Олександрович

13

Миколайчук Вадим Олександрович

14

Назаренко Нікіта Валентинович

15

Онопрієнко Дмитро Володимирович

16

Поплавський Денис Вікторович

17

Савчук Андрій Миколайович

18

Сідов Данило Володимирович

19

Урсул Олег Сергійович

20

Усіченко Ангеліна Андріївна

21

Устінкіна Аніта Андріївна

124 Системний аналіз

САД-11

1

Аброскін Юрій Юрійович

2

Астапенко Ростислав Вікторович

3

Афанасьєв Роман Денисович

4

Басанець Дмитро Миколайович

5

Зіненко Олександр Миколайович

6

Кацовець Нікіта Володимирович

7

Коновал Микита Михайлович

8

Кундик Валерія Олексіївна

9

Марінеско Поліна Олегівна

10

Музиченко Богдан Ярославович

11

Новицький Сергій Сергійович

12

Пашковський Олексій Володимирович

13

Перепуст Нікіта Русланович

14

Попченко Віталій Володимирович

15

Савченко Дмитро Кирилович

16

Смірнов Максим Віталійович

17

Смолій Катерина Володимирівна

18

Стеценко Іван Дмитрович

19

Тур Олександр Ігорович

20

Христевич Олександр Сергійович

21

Шпак Максим Андрійович

22

Щербина Ілля Вадимович

23

Юферов Роман Дмитрович

24

Яцишен Ярослав Юрійович

126 Інформаційні системи та технології

ІСД-11

1

Антропов Михайло Євгенійович

2

Бакликов Максим Іванович

3

Бєлєвіч Віолета Миколаївна

4

Величко Артем Сергійович

5

Вислобіцький Владислав Андрійович

6

Гераймович Данило Сергійович

7

Гончарук Вадим Вікторович

8

Горбенко Анастасія Сергіївна

9

Гребнєв Денис Валерійович

10

Грищенко Максим Олександрович

11

Довгорук Денис Олегович

12

Дринь Богдан Вячеславович

13

Дурново Сергій Олександрович

14

Євтухов Ілля Шарофович

15

Кізюн Максим Віталійович

16

Коваленко Дмитро Богданович

17

Кухарчук Артем Сергійович

18

Любарський Олександр Вадимович

19

Марценюк Артемій Дмитрович

20

Мельник Каріна Валентинівна

21

Мусафіров Микита Олегович

22

Овчинніков Андрій олександрович

23

Пустовіт Артем Дмитрович

24

Редько Діана Віталіївна

25

Романенко Ілля Миколайович

26

Струтинський Дмитро Михайлович

27

Туник Євгеній Олександрович

28

Шершньова Катерина Володимирівна

Оцініть новину:
9

Читайте також

Шановні першокурсники спеціальності Маркетинг! Від щирого серця вітаємо вас з початком нового навчального року та з Днем знань! Цей день сп..
Якщо Ви досі сумніваєтесь в необхідності отримання вищої освіти або обранні напрямку – ця новина для Вас! Не секрет, що за останні десятилітт..
Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки надає самі перспективні та затребувані спеціальності Оголошено додатковий набір на навчання, що ..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 2 921
^