Державний Університет Телекомунікацій

До уваги першокурсників кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки ННІЗІ

Урочистості, присвячені початку нового навчального року, відбудуться 3 вересня о 8 годині ранку. Студенам 1 курсу буде вручено студентські квитки.

Розподіл студентів за групами

БСД-11

ПІБ

1

Андрущенко Максим Вікторович

2

Білохвост Тарас Вікторович

3

Висотін Микита Дмитрович

4

Гоголь Богдан Вікторович

5

Іванов-Кожевніков Артем Антонович

6

Іллюша Олександр Олександрович

7

Детченя Дмитро Юрійович

8

Кенжибеков Руслан Нуртайович

9

Колесник Володимир Дмитрович

10

Котлін Михайло Олександрович

11

Кравець Дар'я Сергіївна

12

Левенець Анна Олександрівна

13

Максимова Елізавета Андріївна

14

Михайловський Володимир Іванович

15

Мурзін Ігор Васильович

16

Назаренко Владислав Вячеславович

17

Петрівний Дмитро Олександрович

18

Раміхзадех Аліреза

19

Романенко Дмитро Павлович

20

Савчук Іван Леонідович

21

Сарапіна Аліна Костянтинівна

22

Середа Артем Олександрович

23

Степанов Михайло Григорович

24

Фараносов Олександр Володимирович

25

Хотько Олексій Петрович

26

Цегельник Олексій Богданович

27

Шуст Владислав Віталійович

 

БСД-12

ПІБ

1

Асман Олександр Ярославович

2

Біленко Ростислав Володимирович

3

Бондар Іван Володимирович

4

Бондарєв Ілля Дмитрович

5

Брюшинін Назар Сергійович

6

Бугаєнко Нікіта Костянтинович

7

Врадін Клим Сергійович

8

Груша Владислав Григорович

9

Карпенко Владислав Русланович

10

Каушнян Карина Сергіївна

11

Кизим Валентин Володимирович

12

Колосюк Назарій Геннадійович

13

Кузьменко Олександр Тарасович

14

Кухар Олександр Павлович

15

Лозовий Олександр Вячеславович

16

Мариненко Марія Юріївна

17

Москалець Іван Володимирович

18

Нікода Марко Денисович

19

Полончук Анна Володимирівна

20

Приблудюк Юрій Олександрович

21

Саєнко Андрій Святославович

22

Січкар Олександр Олегович

23

Ступін Денис Володимирович

24

Хуторний Владислав Ігорович

25

Шулімова Дар'я Денисівна

26

Якубович Ігор Віталійович

 

БСД-13

ПІБ

1

Береговий Дмитро Станіславович

2

Волощук Ілля Віталійович

3

Гавриленко Євгеній Дмитрович

4

Голобородько Владислав Сергійович

5

Дорош Сергій Валерійович

6

Євтушенко Борис Олександрович

7

Качний Кирило Сергійович

8

Коврижко Артем Олександрович

9

Когденко Вячеслав Ігорович

10

Кошовий Єгор Борисович

11

Кушніренко Артур Анатолійович

12

Макогонова-Драчук Катерина Олексіївна

13

Мельник Владислав Сергійович

14

Мурзенко Вікторія Ігорівна

15

Олмасов Дооронбек

16

Пономаренко Микита Олексійович

17

Радченко Богдан Андрійович

18

Раков Микита Євгенович

19

Самко Марія Олександрівна

20

Соколянський Костянтин Анатолійович

21

Торкін Дмитро Станіславович

22

Фещук Анастасія Віталіївна

23

Філатов Герман Андрійович

24

Шевченко Андрій Анатолійович

25

Якубенко Владислав Вячеславович

26

Ясманович Дмитро Євгенійович

Оцініть новину:
10

Читайте також

14 листопада 2018 року кафедрою менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій було п..
Студенти групи РТД-41 Балюк Дмитро, Борисенко Леонід, Корж Андрій, Тимошенко Ілля, Чорний Дмитро, Шедій Костянтин працювали над розробкою радіоприймач..
Після успішного проходження онлайн-курсів від експертів Microsoft в липні 2018 рокузавідувач кафедри Управління інформаційною та кібернетичною без..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 1 984
^