Кафедра Технологій цифрового розвитку

Публічне обговорення освітньо-професійних програм
Освітньо-професійні програми

Матеріально-технічна база

Підписуйтесь на спільноти спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення, освітня програма «Технології цифрового розвитку» та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

З метою забезпечення навчальної та наукової діяльності кафедра технологій цифрового розвитку оснащена лабораторіями «Цифрових технологій» в аудиторії №207 та навчальним класом «Blockchain» в аудиторії №512.

Навчальний клас «Blockchain» призначений для проведення лекційних та практичних занять з дисциплін кафедри. Аудиторія оснащена сучасним проектором та мультимедійною дошкою для зручної комунікації зі студентами.

Віртуальний тур аудиторіями кафедри

Аудиторія 512

Навчальна лабораторія «Цифрових технологій» призначена для проведення практичних і лабораторних занять з дисциплін кафедри. Аудиторія оснащена сучасними комп’ютерами, проектором та дошкою для зручної комунікації зі студентами. Новітній комп’ютерний клас лабораторії створено для вивчення сучасних цифрових технологій. Лабораторія обладнана сучасними персональними комп’ютерами зі встановленими операційними системами та ліцензійним програмним забезпеченням.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе