Зареєструватися:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScY9E5Qz3M1CjBDwt2RF4wZQcrCQVEZSn4IwLajD-7myNXNSg/viewform
Зустрічаємось:
https://zoom.us/j/5215535603?pwd=K0V0YkFPT0RjN3Z1M0s5WUp5S0p5Zz09
Ідентифікатор конференції: 521 553 5603
Код доступу: U4zRMw (посилання на ZOOM)
Шановний абітурієнте!
Кафедра Публічного управління та адміністрування запрошує ТЕБЕ до навчання за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»!
Це ЄДИНА спеціальність в Україні, що надає в повному обсязі ВСІ компетенції з управління масштабного рівня (бізнес-структурами, великими колективами, громадою, містом, регіонами, державою)
Спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» надає унікальні можливості та фундаментальні перспективи для всіх, хто її обрав. Саме ця спеціальність (на відміну від інших) дає можливість здобути фах, який, без перебільшення, буде актуальним та затребуваним завжди. А інноваційний освітній підхід та унікальність фахових компетенцій (знань, умінь, навичок), отриманих у Державному університеті телекомунікацій, гарантовано забезпечать кожному здобувачу спеціальності високооплачувану посаду та кар’єрне зростання!
У межах спеціальності кафедра
Публічного управління та адміністрування
здійснює підготовку за першим (бакалаврським) та
другим (магістерським) рівнями вищої освіти
за інноваційною освітньою програмою:
Зі здобуттям освітньої кваліфікації бакалавр з публічного управління та адміністрування наш випускник зможе обіймати такі посади: менеджер у соціальній сфері, фахівці на посадах державних органів самоврядування, менеджерів-управителів компаній, менеджер банківської сфери та ін.
Зі здобуттям освітньої кваліфікації магістр з публічного управління та адміністрування, професійна кваліфікація: професіонал державної служби, громадських і самоврядних організацій; викладач вищого навчального закладу та ін.
Стати фахівцем із спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» та отримати високооплачувану посаду, що забезпечить стабільне майбутнє, можливо тільки за умови комплексного вивчення низки дисциплін, серед яких: публічне управління, публічна політика, державне регулювання економіки та політична політика, корпоративна культура та естетична інфраструктура публічної служби, комунікації у публічному управлінні, публічні фінанси, нормативно-правове регулювання у публічному управлінні, професійна компетентність державних службовців, HR у публічному управлінні, публічне управління в умовах кризових ситуацій та ін.
Постійно діюче стажування студентів кафедри публічного управління та адміністрування з отриманням сертифікатів про опанування знаннями системи електронного документообігу Центру комп’ютерних технологій «АСКОД», продукти яких (системи електронного документообігу) впроваджено в державному та бізнес-секторах України, зокрема це – Кабінет Міністрів України, Міністерство фінансів України, Національний банку України, Міністерство оборони України, Київська міська державна адміністрація тощо.
Сертифікати цієї компанії слугують вагомою перевагою і є реальною перепусткою на робоче місце для кожного нашого випускника.
Гарантом якості навчального процесу є інтелектуальний капітал кафедри публічного управління та адміністрування – висококваліфіковані викладачі, які мають значний досвід роботи в освітній, науково-дослідній та практичний сферах. Майже всі наші викладачі вільно володіють англійською мовою, систематично проходять стажування та підвищення кваліфікації, що підтверджено відповідними сертифікатами.
Все це дозволяє кафедрі йти у ногу з часом та інноваційно провадити навчальний процес, з урахуванням сучасних наукових досліджень та практик.
ПЕТЬКУН СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА Завідувач кафедри кандидат філософських наук, доцент |
Кравченко Мілена В’ячеславівна професор кафедри публічного управління та адміністрування доктор наук з державного управління |
професор кафедри публічного управління та адміністрування доктор наук з державного управління |
професор кафедри публічного управління та адміністрування доктор наук з державного управління, академік Української технологічної академії |
професор кафедри публічного управління та адміністрування доктор наук з державного управління |
професор кафедри публічного управління та адміністрування доктор наук з державного управління |
Новак-Каляєва Лариса Миколаївна
професор кафедри публічного управління та адміністрування доктор наук з державного управління
|
професор кафедри публічного управління та адміністрування доктор наук з державного управління |
професор кафедри публічного управління та адміністрування доктор наук з державного управління |
Довбищенко Михайло Володимирович Доктор історичних наук, доцент |
Кандидат філософських наук, доцент
|
Кандидат філологічних наук, доцент |
доцент кафедри публічного управління та адміністрування кандидат історичних наук |
доцент кафедри публічного управління та адміністрування кандидат економічних наук |
доцент кафедри публічного управління та адміністрування кандидат філософських наук |
Кандидат військових наук, доцент |
Андросова Каріна Олександрівна провідний інженер кафедри публічного управління та адміністрування |
Концепція інноваційного навчання, впроваджена тільки в Державному університеті телекомунікацій, передбачає посилену практичну підготовку студентів, осільки саме практичні навички – показник ефективності працівника. Практична складова підготовки студентів кафедри складає 67% усього навчального часу та базується на сучасному програмному забезпеченні, новітніх методиках та технологіях.
Практична підготовка студентів починається вже з першого курсу. На відміну від інших закладів освіти, тільки в нас до навчального процесу окрім викладачів активно долучаються фахівці-практики, які сприяють формуванню необхідних професійних компетенцій та навичок.
У першу чергу, всі знання, здобуті під час аудиторних занять, відшліфовуються студентами у професійному середовищі під час щорічних тривалих практик та стажувань.
На кафедрі публічного управління та адміністрування створена потужна матеріально-технічна база з технікою останнього покоління. У розпорядженні кафедри сучасні лабораторії: навчально-тренінговий центр із розробки інноваційних моделей державного управління суспільними процесами; лабораторія комунікаційних технологій у державному управлінні.
Договори про співпрацю укладені з провідними компаніями - партнерами кафедри публічного управління та адміністрування (Національне агенство України з питань державної служби, Український центр зайнятості, Солом’янська державна адміністрація та ін.)
Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 503
телефон: (067) 404 08 56
Світлана Михайлівна Петькун – завідувач кафедри
(066) 120 77 68
Наталія Валентинівна Кібукевич – завідувач лабораторії
E-mail: DUT_kafedra_Puad@ukr.net
На кафедрі здійснюється посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять на тиждень, на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам, які викладаються 20% занять повинні проводитись англійською мовою викладачами кафедр. Це забезпечить нашому студенту можливість вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту В2.
Для покращення умов навчання та проведення наукових досліжень, з першого вересня 2021 року в Університеті почав працювати Інтернет зі швидкістю 5 Гігабіт в секунду.
Цей Інтернет найкращий серед Інтернетів усіх Університетів України та Європи.
Кожна кафедра Університету активно використовує інтернет для навчальної та наукової роботи студентів.
5 квітня 2016 року Державний університет телекомунікацій став членом Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ), Спеціалізованої агенції організації об'єднаних націй, штаб-квартира якого знаходиться у м. Женева, Швейцарія.
Університет став 49 навчальним закладом світу, що прийнятий до цієї організації.
Членство у Міжнародному Союзі Електрозв'язку відкрило доступ Університету до:
Кожен рік в Університеті проводиться міжнародна конференція під керівництвом Міжнародного союзу електрозв’язку, в якій приймають участь більше 30 країн світу.
На кафедрі розроблений інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенцій компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, теоретично і практично. При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого, високооплачуваного робочого місця після закінчення Університету.
Інноваційний зміст навчання передбачає, що ми на кафедрі обов’язково навчаємо тому, чому потрібно, і як потрібно, теоретично і практично.
Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній - партнерів кафедр.
На кафедрі якісне навчання студентів здійснюється не тільки теоретично, а і практично з використанням навчально-матеріальної бази створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.
Кафедра заключила договори з компаніями, які є потенційними замовниками випускників за спеціальністю підготовки кафедри.
Теоретична і практична підготовка студентів проводиться на підставі компетенцій партнерів-кафедри компаній-роботодавців, з якими кафедрою укладені договори про співпрацю.
Перед закінченням бакалаврату кафедра спільно з компанією оцінює теоретичні знання, практичні уміння і навики студентів-випускників якщо вони показали добрі знання то вони отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії.
Підготовка по спеціальності починається не з третього, а з першого курсу.
На першому курсі для студентів викладається дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів». Метою цієї дисципліни є навчання нашого студента налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.
Для студентів кафедри викладаються: на 1 курсі - «Групова динаміка та комунікації», на 2 курсі - «Ділові комунікації», на 4 курсі - «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», спрямовані на уміння працювати в команді і з командою, вміти відкрити та вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій, що дозволить нашому студенту йти в ногу з життям та відповідати вимогам сучасному розвитку навчальної та наукової роботи в світі.
Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри і сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.
Для якісної підготовки студентів усі їх практики проводяться в одній із компаній-партнера кафедри:
В результаті проведення інноваційного змісту навчання студенти-випускники бакалаврату, якщо вони показали добрі знання, отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії, що позитивно відрізняє нашу кафедру від кафедр інших ЗВО.
В Університеті з 01 січня 2016 року по 01 травня 2022 року відкрито 13 нових, актуальних, престижних та перспективних спеціальностей:
Після закінчення 1 курсу, в межах Університету у студентів є можливість перейти навчатись по іншій спеціальності на одній із кафедр Університету.