XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Вступ на навчання у 2023 році без НМТ/ЗНО!
Дізнатись більше

Кафедра Публічного управління та адміністрування

Наші студенти про нас

Загальна інформація
Абітурієнту 2023
Викладацький склад
Умови вступу на спеціальність
Студентська платформа "Лідери майбутнього"
Методичне забезпечення
Партнери кафедри
Бібліотека
Лабораторії кафедри
Отримати консультацію
Новини та події
Дистанційне навчання
Освітні програми
Публічне обговорення освітньо-професійних програм
Наукова діяльність
Відгуки випускників
Відгуки роботодавців

Наші студенти про нас

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2023 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

У цьому році я вступив до Державного університету телекомунікацій на спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування». Довго розмірковував, але згодом зрозумів, що вступивши саме сюди, на цю спеціальність, я не помилився. Тут дуже доброзичлива атмосфера, яка сприяє якісному навчанню; кваліфіковані викладачі, які ставляться до кожного студента з розумінням.

Коли навчалися офлайн – мали цікаві студентські будні.

І хоча я ще студент першого курсу, думаю, що моє враження від ДУТу буде незмінним до випускного дня.

Мій університет – це місце, де ти відчуваєш себе у колі друзів, де тобі завжди допоможуть, підкажуть, порадять і не залишать наодинці зі своїми проблемами. Тут можна реалізувати себе, головне, розуміти: «Допомагають лише тим, хто готовий працювати, вчитися і долати самого себе».

Викладачі – педагоги з великим досвідом, які не просто навчають, а намагаються передати власний досвід.

Це не реклама – це щира правда!

Денисенко Юлія

З моменту мого вступу до Державного університету телекомунікацій на спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» пройшов певний час. Але якби я зараз починала все з початку і мені довелося знову вступати – то це був би тільки ДУТ!!!

За цей короткий проміжок часу, який ми провели у знайомстві з університетом, ми змогли відчути «смак» справжнього студентського життя.

Дуже важливим було те, що навчання з першого курсу відбувалося очно, за що ми безмежно вдячні адміністрації університету. Сьогодні ж, зважаючи на військовий стан у країні, ми навчаємося дистанційно. І нам, звичайно, не вистачає живого спілкування…

Але наші викладачі, куратори докладають максимум зусиль, щоб наше онлайн-життя було насиченим, пізнавальним та цікавим. Від викладачів кафедри публічного управління та адміністрування ми отримуємо необхідну підтримку. Вони навіть у цих складних умовах продовжують не тільки фахово та якісно викладати лекції, проводити практичні та семінарські заняття, вчити писати нас наукові роботи, залучати до фахового та наукового світу (проведення конференцій, круглих столів, симпозіумів, практики, стажування та ін.), а й згуртовують нас, студентів, проводячи у вільний час всілякі конкурси, вікторини, змагання. Наприклад, недавно, також у режимі онлайн, ми випустили перший номер студенської газети, на черзі – другий.

Крім того, в університеті діє студентська рада, яка також піклується про дозвілля студентів навіть у дистанційному форматі.

Для мене, Державний університет телекомунікацій – це не просто навчальний заклад, місце, де отримують корисні знання і навички! Для мене ДУТ – це велика дружня родина, де на кожному кроці можна побачити усмішку, де всі вітаються один з одним, де тобі завжди прийдуть на допомогу, де викладачі не просто навчають, а й самі вчаться, беручи до уваги погляди сучасної молоді!

Кутишенко Крістіна

Моя мрія – мати гарну і високооплачувану роботу. Але для цього, насамперед, потрібно здобути якісну освіту.

Мій вибір зупинився на Державному університеті телекомунікацій, адже саме тут я можу реалізувати свій потенціал та здобути знання, необхідні для подальшого успішного життя.

Навчання в університеті дуже цікаве, з використанням сучасних технологій. Тут великі та зручні аудиторії. А на нашій кафедрі публічного управління та адміністрування працюють класні фахові викладачі, які прекрасно знають свою справу! Вони дуже привітні, креативні, завжди йдуть назустріч студентам!

Я ще жодного разу не пошкодувала, що навчаюся саме в цьому університеті! І всім рекомендую цей вуз для отримання освіти та путівки у доросле життя.

Давидюк Юлія

Я одна зі студенток ДУТу, навчаюсь на спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

Ділюся власним досвідом: найважче на початковому етапі навчання – це адаптація. Адаптація до міста (я з маленького містечка), до нового місця проживання, до нового соціального середовища, до нових знайомих…

Щодо самого навчання, то слід сказати, що тут все набагато цікавіше – «води» тут немає. Вже з першого курсу ми вивчаємо дійсно потрібні та корисні дисципліни, які мають пряме відношення до професії та які викладають високопрофесійні викладачі. Викладачі – це наші справжні дорослі друзі, з ними можна поділитися своїми проблемами, вони завжди щиро можуть дати пораду та підтримати у будь-якій життєвій ситуації.

З нас не вимагають списані на сотні аркушів конспекти – все у дуже зручному сучасному електронному форматі. Ми занотовуємо лише головне, а додаткову інформацію/літературу/конспекти викладачі надсилають онлайн. Крім того, є можливість працювати на дистанційній платформі Moodle.

Але що за університет без студентського життя?! Теплі релакс-вечори, різні свята, круті вечірки зближують студентів та відволікають від буденних справ та подій, які переживає сьогодні наша країна.

Коли я подавала документи на вступ, то, як і більшість, дуже боялась, що, можливо, обрала не «правильний» університет. Але з часом зрозуміла і переконалася, що мої побоювання були марними. Я знайшла нових хороших друзів, спілкувалась з багатьма класними студентами. Навчання також виправдало мої очікування, я пізнаю багато нового, слухаю лекції та переймаю досвід викладачів у галузі публічного управління та адміністрування…

Тож, якщо ви ще думаєте, куди вступати, щоб отримати якісну освіту, розвивати себе і реформувати власну країну, можете сміливо обирати кафедру публічного управління та адміністрування у Державному університеті телекомунікацій.

Гавриков Денис

 

Я студент 1 курсу Державного Університету Телекомунікацій і повинен сказати, що пишаюся тим, що навчаюсь саме тут. Оскільки мене дуже тішить те, що я можу отримати знання від досвідчених викладачів. Також тебе не «загружають» зайвою інформацією, а дають ті знання, які ти зможеш використовувати в майбутньому.

Карпенко Юлія

 

Державний університет телекомунікацій - це університет з інноваційниими технологіями,  який дає кожному студенту велике майбутнє. Якісна освіта, хороший викладацький склад, практика та подальше працевлаштування - все це надає нам університет. Співпраця із відомими компаніями показує його престиж на міжнародному рівні.

Таран Марія

 

Університет надає можливість отримати якісну освіту за спеціальностю "Публічне управління та адміністрування ". Також надається місце для практики, що дає впевнений крок для кар'єрного росту державного службовця.

Слєпцов Данило

 

Будучи 11-класником, я довго розмірковував в який ВНЗ мені вступати.  Я точно знав, що хочу навчатися у столиці України.  Переглянувши безліч університетів, я обрав саме Державний університет телекомунікацій. В цьому закладі вищої освіти надають неперевершені знання , які точно знадобляться у майбутньому.  Тут дуже чудовий викладацький склад, який складається з професіоналів своєї справи. З викладачами легко знайти спільну мову та вони завжди йдуть на позитивний контакт зі студентами.   Навчаючись в ДУТі півроку, я зрозумів , що я не марно вступив саме сюди.

Бабута Анастасія

 

Я зараз прекрасно розумію теперішніх 11-класників, які зараз старанно готуються до ЗНО, але не знають куди будуть подавати свої документи під час вступної компанії. Пів року тому я також була однією з них, але все таки я зробила свій вибір. Зараз я навчаюсь в Державному університеті Телекомунікацій на спеціальності «Публічне управління та адміністрування» і не шкодую про своє рішення. Адже тут можна отримати кваліфіковані знання не тільки в галузі IT-технологій, а й в галузі публічного управління. Кожен з викладачів намагається поділитися своїми знаннями та досвідом з нами. Університет також відповідально відноситься до студентської практики, оскільки хоче, щоб студенти були кваліфікованими управлінцями в майбутньому та розуміли весь механізм роботи не тільки теоретично, а й практично.

Марченко Валерія

 

Я є студентом цього ВНЗ.  Провчившись деякий час, можу виділити для себе багато плюсів в ДУТі.

Перший з плюсів - це, звичайно ж, наявність предметів за фахом з першого курсу, а не з третього, як це часто буває.

По друге  - всі викладачі дуже досвідчені, майстри своєї справи, вони завжди допоможуть і намагатимуться поділитися своїм досвідом зі студентами. Викладачі завжди підуть на зустріч студентам, щоб допомогти їм під час навчання. 

Важливий плюс - це те, що викладачі не спізнюються на пари.

Смульська Вікторія

 

Я навчаюсь на денній формі навчання, на спеціальності  «Публічне управління та адміністрування».  Вступити до цього університету було тільки моїм рішенням. І я ні на хвилину не жалкую про свій вибір.

Я вважаю, що ця спеціальність є дуже перспективною і актуальною у наш час. І саме цей університет є дуже потужним стартом для майбутньої успішної кар’єри.

Сафін Катерина

 

Я – студентка Державного університету телекомунікацій. Мені дуже подобається навчання та атмосфера в університеті. Вибір моєї спеціальності «Публічне управління та адміністрування» є абсолютно обдуманим. Публічне управління – це актуальна професія зі світлим майбутнім. Наша кафедра іде в ногу зі сучасними технологіями і надає цікавий інноваційний зміст навчання.

Зубко Володимир

 

В університеті багато чудових викладачів, які є дуже компетентними та обізнаними в своїй справі. Я вважаю, це найголовніший плюс нашої кафедри Публічного управління та адміністрування.

Марія Харакоз

 

Мені все подобається. Перш за все - поважне ставлення до студентів. Головне, що тут дають добрі та якісні знання, які ми успішно застосовуємо на практиці. У колективі дуже товариська атмосфера. Великим плюсом саме цього універу є те, що кожен студент може реалізувати себе в тій чи іншій сфері, яка йому буде цікава. Ще одним плюсом є можливість для студентів випробовувати свої сили у всіляких конференціях і конкурсах, а також попрацювати під час практики в різних організаціях і зрозуміти, ким хочеш бути далі.

Доробалюк Владислав

 

Вступив в ДУТ в цьому році на спеціальність "Публічне управління та адміністрування". Все подобається: університет, викладачі, робота зі студентами, розвиток студентського життя, цікаві заходи  та багато іншого... Найкраще місце для свого розвитку, розвитку своїх талантів та здібностей та здобуття престижної освіти... Дуже задоволений! Всім рекомендую!

Назар Усатюк

 

У цьому році поступив на навчання в ДУТ, поки що я всім задоволений. Більше всього мені подобається англійська мова. Приймаю активну участь в житті університету. Наша студентська рада завжди тепло зустрічає всіх новеньких. Графік навчання досить зручний, часу вистачає і на навчання і на саморозвиток і на гулянки!

Артем Ратушний

 

Мені тут дуже подобається навчатися.  Викладачі добре доносять матеріал. Також тут добре обладнані аудиторії, університет співпрацює з багатьма компаніями.

Логінов Дмитро

 

Дуже подобається навчатися в цьому університеті, викладачі завжди йдуть на зустріч і створюють відповідну для навчання  атмосферу під час своїх занять.

Токмина Тетяна

 

Навчання в університеті дуже цікаве та веселе. Ексклюзивна програма навчання, що забезпечує  цікаві роки навчання. Викладачі доступно та цікаво подають інформацію. Завжди допоможуть з вашими проблемами у навчанні. Також  безліч розважальних заходів, що насичують студентське життя.

Лимар Дар’я

 

Викладачі завжди йдуть на зустріч, подають матеріал в доступній для всіх формі. Поступила в ДУТ саме тому що, університет співпрацює багато з якими компаніями і це надає можливість  і навчатись і практикуватись одночасно.

Погребняк Олександр

 

Особисто мені цей університет подобається. Корупція відсутня, чудові викладачі, сучасне обладнання, чудові тренінги, багато практичної роботи.

Сєліна Дар’я

 

У мене був складний вибір: вступати до КПІ чи до ДУТ. Обрала ДУТ, а під час навчання зрозуміла, що вибір зробила вірний. Університет класний, педагоги супер, лекції просто чудові.

Солодовнік Денис

 

Цього року, я, Солодовнік Денис Вікторович, вступив до Державного Університету Телекомунікацій.

Надзвичайно задоволений своїм вибором даного університету. Хотів би відмітити гарне ставлення викладачів до студентів, що підтвердило зміст відгуків про вже улюблений для мене ДУТ. Я радий, що маю можливість не лише отримувати ґрунтовні знання від висококваліфікованих викладачів, а також приділяти увагу саморозвитку та розкривати свій творчий потенціал.

Підсумовуючи написане вище, сміливо стверджую, що цілком задоволений навчанням в ДУТ, а також раджу даний університет випускникам наступних років.

Фоменко Маргарита

 

Навчаюсь в Державному університеті телекомунікацій лише три місяці, але навіть за такий короткий термін встигла зрозуміти, що НЕ шкодую. Адже цей університет має багато плюсів. Почнемо з викладання:

 • кожен викладач знає свій предмет, а тому доступно пояснює його (якщо прагнеш навчатися достатньо уважно слухати і конспектувати);
 • саме в ДУТ викладачі зацікавлені в тому, щоб усі студенти знали його предмет, а тому, якщо потрібно, допомагають знайти потрібну інформацію;
 • на лекціях максимально використовується техніка, що значно полегшує сприймання інформації (якщо не встиг законспектувати те, що говорить в голос викладач - ти завжди можеш швидко переписати пропущене з мультимедійної презентації, яка зазвичай супроводжує всю лекцію)
 • спеціальність Публічне управління та адміністрування викладається на вищому рівні, тут вам допоможуть знайти себе, розкрити свій лідерський потенціал та стати фахівцем у галузі управління

Далі варто сказати про загальні плюси університету:

 • скрізь є WiFi;
 • в університеті є ІТ-кафетерій та буфет;
 • доволі часто проводяться  конференції та різні культурні заходи;
 • немає корупції (що виділяє ДУТ з-поміж інших університетів);
 • хороший рівень викладання;
 • доступна ціна, для тих, хто навчається на контракті

Отож, підсумуємо: Державний університет телекомунікацій  дає  рівень знань, не гірший ніж інші університети нашої країни, а тому, з пустою головою звідси ви не підете, тут вам допоможуть з працевлаштуванням, а на спеціальності Публічного управління та адміністрування навчать бути лідером, вміти організовувати та керувати.

На кафедрі здійснюється посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять  на тиждень,  на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам, які викладаються 20% занять повинні проводитись англійською мовою викладачами кафедр. Це забезпечить нашому студенту можливість вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту  В2.

Для покращення умов навчання та проведення наукових досліжень, з першого вересня 2021 року в Університеті почав працювати Інтернет зі швидкістю 5 Гігабіт в секунду.

Цей Інтернет найкращий серед Інтернетів усіх Університетів України та Європи.

Кожна кафедра Університету активно використовує інтернет для навчальної  та наукової роботи студентів.

5 квітня 2016 року Державний університет телекомунікацій став членом Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ), Спеціалізованої агенції організації об'єднаних націй, штаб-квартира якого знаходиться у м. Женева, Швейцарія.

Університет став 49 навчальним закладом світу, що прийнятий до цієї організації.

Членство у Міжнародному Союзі Електрозв'язку відкрило доступ Університету до:

 • програм академічної мобільності;
 • розвитку спільної науково-дослідної діяльності

Кожен рік в Університеті проводиться міжнародна конференція під керівництвом Міжнародного союзу електрозв’язку, в якій приймають участь більше 30 країн світу.

На кафедрі розроблений інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенцій компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, теоретично і практично. При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого, високооплачуваного робочого місця після закінчення Університету.

Інноваційний зміст навчання передбачає, що ми на кафедрі обов’язково навчаємо тому, чому потрібно, і як потрібно, теоретично і практично.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній - партнерів кафедр.

На кафедрі якісне навчання студентів здійснюється не тільки теоретично, а і практично з використанням навчально-матеріальної бази створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Кафедра заключила договори з компаніями, які є потенційними замовниками випускників за спеціальністю підготовки  кафедри.

Теоретична і практична підготовка студентів проводиться на підставі компетенцій партнерів-кафедри компаній-роботодавців, з якими кафедрою укладені договори про співпрацю.

Перед закінченням бакалаврату кафедра спільно з компанією оцінює теоретичні знання, практичні уміння і навики студентів-випускників якщо вони показали добрі знання то вони отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії.

Підготовка по спеціальності починається не з третього, а з першого курсу.

На першому курсі для студентів викладається дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів». Метою цієї дисципліни є навчання нашого студента налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.

Для студентів кафедри викладаються: на 1 курсі - «Групова динаміка та комунікації», на 2 курсі - «Ділові комунікації», на 4 курсі - «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», спрямовані на уміння працювати в команді і з командою, вміти відкрити та вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій, що дозволить нашому студенту йти в ногу з життям та відповідати вимогам сучасному розвитку навчальної та наукової роботи в світі.

Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри і сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Для якісної підготовки студентів усі їх практики проводяться в одній із компаній-партнера кафедри:

 • на 2-му курсі – ознайомчої;
 • на 3-му курсі – виробничої;
 • на 4-му курсі – переддипломної.

В результаті проведення інноваційного змісту навчання студенти-випускники бакалаврату, якщо вони показали добрі знання, отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії, що позитивно відрізняє нашу кафедру від кафедр інших ЗВО.

В Університеті з 01 січня 2016 року по 01 травня 2022 року відкрито 13 нових, актуальних, престижних та перспективних спеціальностей:

 • Комп’ютерні науки та інформаційні технології;
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
 • Маркетинг;
 • Системний аналіз;
 • Публічне управління та адміністрування;
 • Інженерія програмного забезпечення;
 • Економіка;
 • Інформаційні системи та технології;
 • Комп’ютерні науки;
 • Мобільні та відеоінформаційні технології;
 • Штучний інтелект;
 • Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем;
 • Технології цифрового розвитку.

Після закінчення 1 курсу, в межах Університету у студентів є можливість перейти навчатись по іншій спеціальності на одній із кафедр Університету.

Шановні абітурієнти!
Розпочато формування списків бажаючих навчатись на кафедрі Публічного управління та адміністрування в 2023 році!
Якщо Ви мрієте в цьому році поступити на навчання - прошу Вас надіслати на особистий телефон завідувача кафедри (067) 404-08-56 повідомлення:
Я, Прізвище Ім'я По батькові, мобільний номер телефону, бажаю поступити навчатись на Вашу кафедру.
Всі абітурієнти отримають персональну консультацію з питань вступу у 2023 році на обраній кафедрі від завідувача кафедрою!
Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 7 910