XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Вступ на навчання у 2023 році без НМТ/ЗНО!
Дізнатись більше

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки

Відгуки випускників

Загальна інформація
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Дистанційне навчання
Навчальна робота
Наукова робота
Видавнича діяльність
Матеріально-технічне забезпечення
Новини та подіі
Контактна інформація
Бібліотека
Партнери кафедри
Підготовка магістрів
Отримати консультацію
Освітні програми
Інноваційний зміст навчання
Методичні рекомендаціі
Академічний центр IBM

Відгуки випускників

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2023 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.
Залишити відгук
Шайдецький Владислав
Основне що запамяталося - це простота у відносинах з викладачами та керівництвом кафедри. Значним плюсом у навчані на кафедрі є високий рівень та широкий спектр отримання нових знань, що дозволяє, в подальшому працювати як за основною спеціальністю так і за суміжними. Хочу подякувати викладацькому складу кафедри за отриману мною теоритичну та практичку підготовку. Всі викладачі кафедри дуже досвідчені профісіонали своєї справи. Я можу впевнено стверджувати, що роки навчання стали найкращими для мене.

Смирнов Денис, middle information security analyst
Університет - це важлива сходинка для людини й має навчати багатьох речам. Зокрема, дисципліні, профільним знанням та йти в ногу з трендами. Правильне розмежування та підготовка студентів до поглиблених знань з кожним курсом, як на мене, грає ключову роль у побудові професійних спеціалістів. ДУТ – це все, що вище вказано та набагато більше. Місце, де розкривають таланти та навчають людей, які хочуть та можуть це робити. Особисто для мене ключовим з-поміж профільних предметів – це англійська мова, яка супроводжувала мене всі курси. Складно виділити одну або дві людини серед кафедри та викладацького складу, оскільки кожен з них є висококваліфікованим спеціалістом. Однак, без досвідченого керівника досягти таких результатів неможливо. Тому, велика дяка та шана усім, хто доклав та докладає зусилля до розвитку кафедри й, окремо, Гайдур Галині Іванівні. Від себе хочу побажати терпіння, наснаги та залишатись в тренді. Glory to Ukraine !

Ф.В
Найкраща кафедра це 125 Інформаційна Кібербезпека. Можна безкінеченно довго перерарохувати плюси навчання саме тут. Я вважаю, що найкращим відгуком буде подяка Гайдур Г.І, Гахов С.О, Довженко Н.М, Марченко В.В, та всім іншим хто працює пліч-о-пліч. Професіоналіз та особистий підхід, правильно побудована робота,це та все інше чекає на тебе тут! Дякую!<3

Гапоненко Олександр, Senior Engineer of Cyber Security в компанії Seeton Group LLC
Державний університет телекомунікацій та зокрема кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки - це прекрасне місце для отримання якісної освіти та професійних навичок у сфері інформаційної безпеки. Я навчався на даній кафедрі і дуже задоволений своєю освітою. Викладачі на цій кафедрі - це справжні професіонали своєї справи, які мають великий досвід роботи в даній галузі. Вони знають, як мотивувати та спонукати студентів до навчання та досягнення успіху. Особливо хотілось виділити професіоналів своєї справи - Гайдур Галина Іванівна, Гахов Сергій Олександрович, Марченко Віталій Вікторович та Довженко Надія Михайлівна. Окрім цього, кафедра має відмінно обладнані лабораторії та класи, що дозволяє студентам здобувати практичні навички та застосовувати отримані знання в реальних ситуаціях. Це дуже важливо в сфері інформаційної безпеки, де необхідно мати можливість розуміти та аналізувати різноманітні види загроз. Також хотів би відзначити, що на кафедрі проводяться різноманітні заходи, конференції та семінари, які дозволяють студентам отримувати нові знання та розвиватися у сфері інформаційної безпеки. Загалом, я дуже задоволений своєю освітою на кафедрі інформаційної та кібернетичної безпеки Державного університету телекомунікацій та рекомендую цю кафедру всім, хто хоче здобути високоякісну освіту та стати професіоналом у галузі інформаційної безпеки.

Мальгіна Катерина, Аналітик інформаційної безпеки
Я рада поділитися своїм враженням про кафедру Інформаційної та кібернетичної безпеки в Державному університеті телекомунікацій. Кафедра пропонує велику кількість цікавих та актуальних дисциплін, які допомагають студентам глибше зрозуміти технічні та організаційні аспекти забезпечення безпеки інформації. Кожна дисципліна викладається висококваліфікованими та досвідченими викладачами, які володіють сучасними знаннями та методиками навчання. Крім того, кафедра активно співпрацює з провідними компаніями та організаціями, які працюють у галузі інформаційної та кібернетичної безпеки. Це дозволяє студентам отримувати практичні знання та досвід роботи у реальних проектах. Кафедра активно розвивається, оновлює свої програми та навчальні матеріали відповідно до сучасних вимог та тенденцій у галузі.

Кушнір Дмитро Магістр, Інженер з впровадження нової техніки та технологій в компанії Bakotech
Перших два курси промайнули непомітно за теорією та практикою, що готувало нас до заглиблення в неосяжний кіберпростір. На останніх курсах було дуже цікаво проходити міжнародні курси, отримувати сертифікати, ходити на конференції партнерів кафедри. Це допомогло розвинутися мені як спеціалісту та знайти високооплачувану роботу Вдячний завідувачці кафедри Гайдур Галині Іванівні за організацію перепустків на конференції та організацію цікавих івентів на кафедрі, переданий досвід для розвитку мене як спеціаліста. Викладачам  Гахову Сергію Олександровичу за занурення в світ SIEM систем та Марченку Віталію Вікторовичу за практичні навички в криптології, цікаві CTF та кураторство на захисті диплому. Також, вдячний іншим викладачам кафедри за практичний досвід!

Коровайченко Юрій
Завчасно планував вступити в ДУТ на кафедру Інформаційної та кібернетичної безпеки, оскільки чув гарні відгуки від знайомих. У 2014 році вступив на бакалавра, у 2020 році отримав магістра. Окрім теоретичних знань, за час навчання, зміг ознайомитись на практиці з системами інформаційної безпеки, та пройти практику в українських компаніях з інформаційної безпеки, що дало позитивний результат у майбутньому. Зараз працюю на посаді Заступника керівника відділу систем інформаційної безпеки у компанії Seeton Group. Дуже вдячний викладачам кафедри ІБ за цікаве те інформацтивне навчання: Гайдур Галина Іванівна, Гахов Сергій Олександрович, Довженко Надія Михайлівна, Борсуковський Юрій Володимирович. Зараз активно співпрацюю з кафедрою, проводячи пряктику для студентів та відвідую університет щоб ділитись зі студентами досвідом роботи в ІБ.


 

На кафедрі здійснюється посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять  на тиждень,  на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам, які викладаються 20% занять повинні проводитись англійською мовою викладачами кафедр. Це забезпечить нашому студенту можливість вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту  В2.

Для покращення умов навчання та проведення наукових досліжень, з першого вересня 2021 року в Університеті почав працювати Інтернет зі швидкістю 5 Гігабіт в секунду.

Цей Інтернет найкращий серед Інтернетів усіх Університетів України та Європи.

Кожна кафедра Університету активно використовує інтернет для навчальної  та наукової роботи студентів.

5 квітня 2016 року Державний університет телекомунікацій став членом Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ), Спеціалізованої агенції організації об'єднаних націй, штаб-квартира якого знаходиться у м. Женева, Швейцарія.

Університет став 49 навчальним закладом світу, що прийнятий до цієї організації.

Членство у Міжнародному Союзі Електрозв'язку відкрило доступ Університету до:

 • програм академічної мобільності;
 • розвитку спільної науково-дослідної діяльності

Кожен рік в Університеті проводиться міжнародна конференція під керівництвом Міжнародного союзу електрозв’язку, в якій приймають участь більше 30 країн світу.

На кафедрі розроблений інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенцій компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, теоретично і практично. При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого, високооплачуваного робочого місця після закінчення Університету.

Інноваційний зміст навчання передбачає, що ми на кафедрі обов’язково навчаємо тому, чому потрібно, і як потрібно, теоретично і практично.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній - партнерів кафедр.

На кафедрі якісне навчання студентів здійснюється не тільки теоретично, а і практично з використанням навчально-матеріальної бази створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Кафедра заключила договори з компаніями, які є потенційними замовниками випускників за спеціальністю підготовки  кафедри.

Теоретична і практична підготовка студентів проводиться на підставі компетенцій партнерів-кафедри компаній-роботодавців, з якими кафедрою укладені договори про співпрацю.

Перед закінченням бакалаврату кафедра спільно з компанією оцінює теоретичні знання, практичні уміння і навики студентів-випускників якщо вони показали добрі знання то вони отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії.

Підготовка по спеціальності починається не з третього, а з першого курсу.

На першому курсі для студентів викладається дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів». Метою цієї дисципліни є навчання нашого студента налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.

Для студентів кафедри викладаються: на 1 курсі - «Групова динаміка та комунікації», на 2 курсі - «Ділові комунікації», на 4 курсі - «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», спрямовані на уміння працювати в команді і з командою, вміти відкрити та вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій, що дозволить нашому студенту йти в ногу з життям та відповідати вимогам сучасному розвитку навчальної та наукової роботи в світі.

Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри і сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Для якісної підготовки студентів усі їх практики проводяться в одній із компаній-партнера кафедри:

 • на 2-му курсі – ознайомчої;
 • на 3-му курсі – виробничої;
 • на 4-му курсі – переддипломної.

В результаті проведення інноваційного змісту навчання студенти-випускники бакалаврату, якщо вони показали добрі знання, отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії, що позитивно відрізняє нашу кафедру від кафедр інших ЗВО.

В Університеті з 01 січня 2016 року по 01 травня 2022 року відкрито 13 нових, актуальних, престижних та перспективних спеціальностей:

 • Комп’ютерні науки та інформаційні технології;
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
 • Маркетинг;
 • Системний аналіз;
 • Публічне управління та адміністрування;
 • Інженерія програмного забезпечення;
 • Економіка;
 • Інформаційні системи та технології;
 • Комп’ютерні науки;
 • Мобільні та відеоінформаційні технології;
 • Штучний інтелект;
 • Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем;
 • Технології цифрового розвитку.

Після закінчення 1 курсу, в межах Університету у студентів є можливість перейти навчатись по іншій спеціальності на одній із кафедр Університету.

Шановні абітурієнти!
Розпочато формування списків бажаючих навчатись на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки в 2023 році!
Якщо Ви мрієте в цьому році поступити на навчання - прошу Вас надіслати на особистий телефон завідувача кафедри (067) 345-33-38 повідомлення:
Я, Прізвище Ім'я По батькові, мобільний номер телефону, бажаю поступити навчатись на Вашу кафедру.
Всі абітурієнти отримають персональну консультацію з питань вступу у 2023 році на обраній кафедрі від завідувача кафедрою!
Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
 Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська 7, каб. 419
 Тел. (044) 249–29–17, 9–17, 5-14
E-mail: ikbdut@gmail.com

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 5 353