XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Кафедра Військової підготовки

Загальна інформація

Загальна інформація

Увага! Вступна кампанія на Кафедрі військової підготовки продовжена до 31 жовтня 2022 року.

Військова підготовка громадян у 2022 році!!

Шановні студенти та батьки!

Повідомляємо, що кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського продовжила набір громадян для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу у цьому році до  30 жовтня 2022 року!

Запрошуємо всіх бажаючих отримати ґрунтовну та професійну військову підготовку на навчально-матеріальній базі провідного   ВНЗ України - НУОУ ім. Івана Черняховського!

Додаткову інформацію щодо вступу на КВП НУОУ та особливостей навчання можливо отримати на офіційному сайті університету, на сторінці кафедри в соціальних мережах Фейсбук, Інстаграм, Твітер (kafedraviiskovoyi) та: по тел. 044-2710972; 044-2710688; 063-5195617.

Кафедра військової підготовки – один із основних структурних підрозділів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (далі – НУОУ). НУОУ є провідним військовим навчальним закладом нашої держави та готує фахівців усіх видів і родів військ, всіх рівнів військової освіти: від державного військового управління до тактичного рівня.

На кафедрі військової підготовки вивчають військову справу, гартують себе фізично й морально переважно молоді люди, які дійсно бажають разом з дипломом про вищу освіту отримати звання офіцерів запасу. Це розширює можливості молодих спеціалістів щодо вибору професії.

Навчання громадян України (студентів) здійснюється методом “військового дня” без відриву від основного місця навчання, роботи протягом 2 років, після успішного проходження конкурсного відбору за 11 військово-обліковими спеціальностями, а саме:

Умови прийому

До конкурсного відбору на навчання з військової підготовки на кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (далі – НУОУ) у 2022 році залучаються громадяни України чоловічої та жіночої статі, які мають або здобувають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, позитивно характеризуються за місцем навчання або роботи та за результатами військово-лікарських комісій районних (обласних) військкоматів признані придатними до навчання на кафедрі військової підготовки.

ВАЖЛИВО. Військову підготовку громадяни України можуть проходити за умови відповідності напряму їх підготовки у вищому навчальному закладі військово-обліковій спеціальності, за якою проводиться підготовка офіцерів запасу.

 

Умови та порядок прийому на навчання

Для вступу на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу громадяни України проходять конкурсний відбір.

Конкурсний відбір кандидатів на навчання проводиться Відбірковою комісією Національного університету оборони України.

Терміни проведення – з 04 квітня по 30 жовтня поточного року. Подача  документів  до  Відбіркової  комісії  НУОУ  проводиться  в  період – з 1 лютого по 30 жовтня поточного року.

 

Порядок подачі документів громадянами України на навчання

Студенти, які виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі на навчання з військової підготовки  повинні подати заяви в деканати факультетів (інститутів) на ім’я декана факультету за місцем основного навчання.

Інші категорії громадян України (що вже мають вищу освіту) – на ім’я голови відбіркової комісії НУОУ.

Кандидати на  навчання  надають  до  Відбіркової  комісії  НУОУ  встановлений перелік документів, а саме: підписана заява  (зразок додається); службова   характеристика; копія паспорта громадянина України (ст. 1,2,3,11) ‑ 2 шт.; копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду ‑2 шт.;  копія приписного свідоцтва (крім дівчат) – 2 шт.; автобіографія складена власноруч (зразок додається) ; фото 3х4 – 4 шт. (кольорові); довідка з деканату про форму навчання  та середній бал успішності за попередні семестри навчання (екз., заліки); оригінал медичної довідки із військкомату про придатність до навчання на кафедрі військової підготовки (надається після  проходження кандидатом на навчання військово-лікарської комісії (ВЛК). Направлення на ВЛК видає  відбіркова  комісія НУОУ.   Медичний   огляд   військово-лікарськими  комісіями  районних  Центрів комплектування та соціальної підтримки громадяни проходять за місцем перебування на військовому обліку (реєстрації).

Наявність вищезазначеного  комплекту  документів  та  позитивний  висновок ВЛК надає право  (допуск)  кандидату  до  складання  вступних  випробувань.

 

Порядок складання вступних випробувань та зарахування на навчання

З метою оцінки рівня готовності кандидатів до  навчання громадяни України складають вступні випробування.

Вступні випробування у цьому році будуть проводитись у період із  04 квітня по 29 липня на навчально-матеріальній базі НУОУ згідно графіку випробувань.

Сума балів, отримана громадянином України за результатами випробувань, з урахуванням результатів професійного, психологічного відбору та медичного огляду, складає рейтинг кожного кандидата на навчання.

За результатами конкурсного відбору за кожною військово-обліковою спеціальністю окремо складається рейтинговий список

Під час проходження конкурсного відбору (здачі вступних випробувань) кандидат на навчання повинен мати при собі оригінали паспорта громадянина України та приписного свідоцтва.

Зарахування громадян для проходження військової підготовки здійснюється за результатами конкурсного відбору та медичного огляду військово-лікарськими комісіями.

Після зарахування на навчання між громадянином (студентом)  та начальником Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, укладається контракт про військову підготовку.

Військова підготовка складається з теоретичного і практичного курсів військової підготовки, комплексних практичних занять з вивчення курсу первинної військово-професійної підготовки та тактичної медицини на базі навчального центру НУОУ та навчального збору.

Після проходження програми навчального збору та складання випускного екзамену студенти, які проходять військову підготовку, в урочистих умовах складають  Військову присягу згідно з порядком, установленим Статутом внутрішньої служби Збройних Сил України.

Термін навчання за програмою підготовки офіцерів запасу для студентів складає 2-а роки.

Після складання випускних екзаменів громадяни (студенти), які пройшли повний курс військової підготовки та склали Військову присягу, атестуються до присвоєння відповідного первинного військового звання офіцера запасу.

Важливо також, що громадянам України, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу, надається відстрочка від призову на строкову військову службу. Така відстрочка надається на весь період проведення військової підготовки та на строк, що триває від завершення такої підготовки до присвоєння громадянину України первинного військового звання офіцерського складу (відповідно змінам до Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» від 2019 року).

  • Вартість навчання на кафедрі військової підготовки для вступників 2022 року за програмою підготовки офіцерів запасу – 25 500 грн. за 2 роки, враховуючи навчальний збір.
  • Плата за навчання проводиться посеместрово – 6375 грн. за І та ІІІ семестри та 6375 за ІІ та VІ семестри (12750 грн. за рік навчання).

Копії документів подаються в охайному вигляді та у файлі.

При собі мати оригінали документів!!!

Графік прийому документів:

Понеділок - Пятниця з 9.00 до 16.00

 

Адреса Відбіркової комісії:

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського

КПП № 3 університету

м. Київ, 03049, вул. Авіаконструктора Антонова, 2/32, каб. 2а.

Довідкова інформація:

https://www.facebook.com/kafedraviiskovoyi

044-2710688

Відбіркова комісія 044-2710972, 063-5195617

Email: vsofficerzapasa@gmail.com

 

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Кафедра Військової підготовки

Новини

Всі новини
Переглядів: 65 894