Кафедра Телекомунікаційних систем та мереж

Викладацький склад

Переваги вступу на кафедру Телекомунікаційних систем та мереж
Навчальні дисципліни
Підготовка магістрів
Видавнича діяльність
Наукова діяльність
Матеріальна база
Робота із студентами
Партнери кафедри
Новини та подіі
Запрошуємо до навчання
Інноваційні зміни, втілені на кафедрі
Освітньо-професійні програми
Відгуки про кафедру

Викладацький склад

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Телекомунікаційних систем та мереж та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Професорсько-викладацький склад кафедри - це відомі доктори технічних наук, кандидати технічних наук, спеціалісти галузі зв'язку - мають багаторічний педагогічний досвід, досконало володіють сучасною методикою викладання навчальних дисциплін.

ЗАЇКА ВІКТОР ФЕДОРОВИЧ

Завідуючий кафедрою,

Доктор технічних наук

ВЛАСОВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Доктор технічних наук

Професор

Викладає дисципліни: "Проектування телекомунікаційних систем та мереж". Здійснює керівництво дипломними роботами на освітньо-кваліфікаційний рівень "Спеціаліст", "Магістр". Приймає участь у Державній екзаменаційній комісії.

ГЕТМАНЕЦЬ ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Професор

Викладає дисципліну «Вступ до спеціальності». Здійснює наукове керівництво аспірантами.

Автор понад 30 наукових праць.

АФАНАСЬЄВ ПАВЛО ВАЛЕНТИНОВИЧ

Доцент

Викладає навчальні дисципліни: «Електроживлення систем зв'язку», «Теорія електричних кіл та сигналів»

ВАРФОЛОМЕЄВА ОКСАНА ГРИГОРІВНА

Доцент

Викладає дисципліни: "Теорія передачі сигналів в інфокомунікаційних мереж", "Телекомунікаційні системи передачі", "Телекомунікаційні системи та мережі наступного покоління". Здійснює керівництво дипломними роботами на освітньо-кваліфікаційний рівень "Бакалавр", "Магістр". Приймає участь у Державній екзаменаційній комісії.

ДОМРАЧЕВА КАТЕРИНА ОЛЕКСІЇВНА

Доцент

Викладає дисципліни: «Технічна експлуатація систем та мереж зв’язку», "Сенсорні мережи"

ГРАДОБОЄВА НЕЛЯ ВІКТОРІВНА

Доцент

Викладає дисципліни: «Основи схемотехніки», «Метрологія, стандартизація, сертифікація та управління якістю»

ГРИНКЕВИЧ ГАННА ОЛЕКСАНДРІВНА

Доцент

Викладає дисципліни: "Управління телекомунікаційними системами і мережами", "Моніторинг телекомунікаційних мереж". Здійснює керівництво дипломними роботами на освітньо-кваліфікаційний рівень "Бакалавр" та "Магістр". Приймає участь у Державній екзаменаційній комісії.

ЛАВРІНЕЦЬ КОСТЯНТИН ГРИГОРОВИЧ

Доцент

Викладає навчальну дисципліну: «Телекомунікаційні системи передачі». Керівництво дипломним проектуванням на освітньо-кваліфікаційні рівні «Бакалавр», «Спеціаліст»; магістерськими роботами на освітньо-кваліфікаційний рівень «Магістр», участь в ДЕК.

МАРКОВ СЕРГІЙ ЮХИМОВИЧ

Доцент

Викладає дисципліни: «Напрямні системи електричного та оптичного зв’язку», «Оптичні та перспективні проводові лінії зв'язку», «Елементи та пристрої фотонних систем зв'язку» бере участь у ДЕК.

Має понад 60 друкованих праць (наукових та методичних).

РУЖИНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ

Доцент

Викладає навчальну дисципліну: «Технічна експлуатація телекомунікаційних систем та мереж».

ЖУКОВА ОЛЕНА РОМУАЛЬДІВНА

Старший викладач

Викладає дисципліни: Іноземна мова (за фаховим спрямуванням) «Сигналізація та протоколи телекомунікаційних мереж», «Сучасні та перспективні системи мобільного зв’язку», «Системнийаналіз в інфокомунікаціях», здійснює наукове керівництво дипломних робіт та рецензування.

Має понад 30 наукових праць.

КРИЛОВ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ

Старший викладач

Викладає дисципліни: «Телекомунікаційні оптичні технології», «Технічна електродинаміка», «Напрямні системи електричного та оптичного зв’язку », «Телекомунікаційні оптичні технології».

Здійснює наукове керівництво дипломних робіт та рецензування.

Має понад 10 друкованих праць (наукових та методичних).

ПРИДИБАЙЛО ОКСАНА БОРИСІВНА

Старший викладач

Викладає навчальну дисципліну "Основи програмування телекомунікаційних засобів"; керівництво дипломним проектуванням на освітньо-кваліфікаційному рівні "Бакалавр".

РОЩЕНКО МАКСИМ СЕРГІЙОВИЧ

Старший викладач

Викладає дисципліну: Іноземна мова (за фаховим спрямуванням)

ГРИГОРЕНКО ОЛЕНА ГРИГОРІВНА

Доцент

Викладає дисципліну: "Основи мережних технологій", "Моделювання та оптимізація систем та мереж телекомунікацій". Здійснює керівництво дипломними роботами на освітньо-кваліфікаційний рівень "Бакалавр", "Магістр".

ДМИТРЕНКО ВОЛОДИМИР ВІТАЛІЙОВИЧ

ЗАВІДУЮЧІ НАВЧАЛЬНИХ ЛАБОРАТОРІЙ

БРЕЗІЦЬКИЙ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Завідувач навчальною лабораторією «Авторизований центр міжнародної промислової сертифікації Pearson VUE»