Кафедра Телекомунікаційних систем та мереж

Робота із студентами

Переваги вступу на кафедру Телекомунікаційних систем та мереж
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Підготовка магістрів
Видавнича діяльність
Наукова діяльність
Матеріальна база
Партнери кафедри
Новини та подіі
Запрошуємо до навчання
Інноваційні зміни, втілені на кафедрі
Освітньо-професійні програми
Відгуки про кафедру

Робота із студентами

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Телекомунікаційних систем та мереж та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Професорсько-викладацьким складом кафедри Телекомунікаційних технологій організовано студентський науковий гурток. В ньому беруть участь студенти старших курсів, які мають здібності до наукової роботи, та аспіранти.

Під керівництвом викладачів кафедри студенти виконують наукові дослідження, готують статті та тези доповідей до науково-технічних конференцій.

Основні напрямки наукової роботи студентів:

1. Матричні методи в теорії електричних та телекомунікаційних систем - науковий керівник д.т.н., проф. Артеменко М.Ю.
  2. Дослідження способів підвищення показників якості каналів передачі інформації. - науковий керівник к.т.н., доц.. Жураковський Б.Ю.
  3. Дослідження способів підвищення ефективності показників якості систем управління на базі завадостійких кодів. - науковий керівник к.т.н., доц. Жураковський Б.Ю.
  4. Застосування телекомунікаційних технологій в поштовому зв'язку - науковий керівник ст. викл. Ніколова О.О.
  5. Моніторінг лінійно-кабельних споруд; Параметри та технічні характеристики оптичних волокон для систем передавання інформації. - наукові керівники к.т.н доц. Марков С.Ю., к.т.н. доц.. Манько О.О.
  6. Пристрої НВЧ на хвилеводах прямокутного та круглого перерізу. - науковий керівник к.т.н доц. Бондаренко Т.Г.
  7. Технологія побудови корпоративних мереж - науковий керівник ст. викл. Жукова О.Р.

Фотографії

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе