Інформаційно-довідковий відділ по роботі з інформаційними системами

Про електронну бібліотеку

Про дистанційне навчання
Про систему MOODLE
Організаційно-методичні документи

Про електронну бібліотеку

Діяльність Відділу ведення електронної бібліотеки університету зосереджено на вдосконаленні організації освітнього процесу в Університеті шляхом використання вітчизняних та світових електронних наукових та освітніх ресурсів, зокрема, «Scopus» та «Web of Science», досягненні нового якісного рівня підготовки студентів Університету, використовуючи кращі надбання національної вищої школи та найбільш успішного європейського досвіду.

Сучасна електронна бібліотека - це своєрідний електронний архів, місце, де можна отримати доступ до інформації як на традиційних носіях, так і в електронному вигляді. Електронна бібліотека є дієвим інструментом для самоосвіти, який здатен забезпечити  технологічний,  соціальний та освітній доступ суспільства до інформації.

Електронна бібліотека університету повинна відігравати ключову роль в забезпеченні студентів навчальною та науковою інформацією, незалежно від того, з яких джерел ця інформація надходить. Студент, який звертається до електронної бібліотеки, повинен мати можливість отримати як зовнішню, так і внутрішню інформацію. Тому Електронна бібліотека Університету містить:

• навчальні посібники та навчально-методичні матеріали, які розроблені науково-педагогічними працівниками Університету;
  • періодичні наукові видання Університету;
  • репозиторій дипломних робіт;
  • посилання на світові електронні наукові ресурси.\

ІНСТРУКЦІЯ щодо користування електронною бібліотекою Державного університету телекомунікацій

Україна, 03110, м. Київ,
вул. Солом'янська, 7