Загальна інформація

Нормативні документи
Запропонувати вакансію
Працевлаштування після навчання у державному університеті телекомунікацій
Наші випускники

Загальна інформація

Відділ практики та працевлаштування студентів та випускників Державного університету телекомунікацій (далі - Університет) створено у 2013 році з метою налагоджування тісної співпраці з роботодавцями у галузі телекомунікаційних та інформаційних технологій. Діяльність відділу регламентована Положенням про відділ практики та працевлаштування Університету.

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ ВІДДІЛУ

• Співпраця з іншими підприємствами з питань працевлаштування студентів та випускників.
  • Співпраця з потенційними роботодавцями і забезпечення оперативного заповнення вакансій.
  • Налагодження ділових стосунків Університету з центральними та місцевими органами виконавчої влади, службами зайнятості населення, підприємствами, установами та організаціями (роботодавцями) тощо, з питань професійної підготовки та працевлаштування студентів і випускників.
  • Запровадження системи зворотного зв'язку між підприємствами, установами та організаціями (роботодавцями) і Університетом для отримання об'єктивної оцінки якості фахової підготовки.
  • Налагодження тісної співпраці з органами студентського самоврядування у вирішенні питань працевлаштування.
  • Організація виробничої практики студентів, зокрема щодо пошуку підприємств, установ та організацій (роботодавців).
  • Створення бази даних про студентів і випускників, що звернулися до Відділу щодо працевлаштування, накопичення банку потенційних підприємств, установ і організацій (роботодавців) для студентів та випускників. Надання інформації студентам та випускникам про вакантні місця роботи відповідно до їх фахової підготовки (спеціальності).

СПРИЯННЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ СТУДЕНТІВ

• Інформування студентів щодо напрямів діяльності та потреби в кадрах підприємств, організацій, установ міста Києва.
  • Організація прямих контактів між студентами і роботодавцями.
  • Надання допомоги роботодавцям у підборі необхідних спеціалістів із числа студентів та випускників Університету.
  • Надання інформації студентам щодо можливостей тимчасового працевлаштування під час навчання, в літній та зимовий періоди і на неповний робочий день.
  • Організація ярмарок вакансій та презентацій підприємств, організацій, установ.

КОНСУЛЬТУВАННЯ СТУДЕНТІВ З ПИТАНЬ ПОШУКУ РОБОТИ

• Організація роз'яснювальної роботи серед студентів та випускників щодо нормативно-правових актів з питань державного регулювання зайнятості та трудових відносин.
  • Ефективна презентація себе на ринку праці.
  • Допомога в складання резюме.
  • Поведінка під час співбесіди з роботодавцем тощо.

Запропонувати вакансію

Ви можете опублікувати власну вакансію на роботу для студентів Державного університету телекомунікацій

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ, вул. Солом'янська, 7, ауд. 301