Науково-дослідна частина

НДІ безпеки інформаційних ресурсів

НДІ проблем організаційного розвитку та управління підприємствами
НДI телекомунікацiй

НДІ безпеки інформаційних ресурсів

ПОЛОЖЕННЯ ПРО НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ БЕЗПЕКИ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

Завдання:

• Проведення фундаментальних і прикладних досліджень у сфері: інформаційно-психологічної безпеки; кібернетичної безпеки; безпеки захищених інформаційно-комунікаційних систем.
  • Створення конкурентоспроможних прикладних розробок, зразків нової техніки, технологій і матеріалів.
  • Здійснення трансферу технологій в рамках науково-технічної і виробничої кооперації і співробітництва з промисловістю та бізнесом, формування інноваційної підприємницького середовища.
  • Виконання науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт відповідно з держзамовленням, замовленнями державних підприємств і підприємств іншої форми власності згідно пріоритетних напрямків науки і техніки.
  • Науково-інформаційна діяльність, виконання рекламних заходів з питань розробки, виробництва та реалізації на внутрішньому і зовнішньому ринках продукції інституту.
  • Організація та проведення конференцій, симпозіумів, семінарів, у тому числі міжнародних.
  • Проведення фундаментальних і прикладних досліджень з пріоритетних напрямів у сфері телекомунікацій та у сфері інформатизації.