ЧОМУ «Публічне управління та адміністрування» і ЧОМУ «Державний університет телекомунікацій»

10:51, 28-09-2022

Запорукою інституційного розвитку України є високопрофесійні, з критичним мисленням, доброчесні кадри державної служби, готові служити від імені держави громадянам, спроможні ефективно працювати в умовах сучасних викликів. Саме тому якісна фахова освіта надзвичайно важлива.

Навчання за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» у Державному університеті телекомунікацій розраховане на підготовку майбутніх управлінців. Гнучкі та гібридні методи навчання, сучасне освітнє середовище, постійний обмін знаннями, формування ключових управлінських компетенцій сприяють швидкій інтеграції молодого фахівця у професійне середовище. Саме такі засади є головними в освітній діяльності кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій.

Саме тут Ви зможете усвідомити сутність, цінності та місію державного службовця, значення доброчесності на державній службі, сучасні технічні засоби, що використовуються у Цифровій державі. Здобуваючи освіту саме на кафедрі публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій, Ви зможете долучитися до реформ у системі державного управління. Крім цього, Ви будете розуміти актуальні тенденції розвитку законодавства про державну службу; провідні напрями реформування державної служби; опануєте специфіку документаційного забезпечення управління; зможете фахово аналізувати та застосовувати зміни до законодавства; ефективно працювати з інформацією та брати участь у розробленні ефективних рішень;, опануєте принципами ефективної активної участі у командній взаємодії, орієнтованій на співпрацю.

Освіта, здобута на кафедрі публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій, – фундамент Вашого успішного майбутнього!