Кафедра Комп'ютерної інженерії Державного університету телекомунікацій вітає з нагоди ювілею мережеву академію Cisco

13:24, 19-01-2023

18 січня 2023 року свій 25 день народження святкувала Cisco Networking Academy.

Мережева академія Cisco - це найбільша і тривала освітня програма, що реалізується окремою компанією, що відкриває інклюзивне майбутнє для студентів та інструкторів по всьому світу. Кафедра Комп’ютерної інженерії давно співпрацює з мережевою академією Cisco. Більшість навчальних дисциплін проводяться на основі тих знань та навичок, які були отримані з курсів на цій платформі.

Від щирого серця бажаємо академії не зупинятись на шляху, продовжувати навчати студентів по всьому світу, а також і надалі тісно співпрацювати з кафедрою Комп'ютерної інженерії. Приблизно 95% студентів, які пройшли сертифікаційні курси Cisco, відносять мережеву академію до отримання роботи чи можливості отримати освіту. Саме завдяки Вашим курсам, студенти здобувають безцінний досвід, який вдало втілюють в реалізації себе як особистості в професійній діяльності.