Вітаємо магістрів спеціальності 073 «Менеджмент» з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

17:41, 20-01-2023

19 січня 2023 р. на кафедрі менеджменту відбувся захист кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього рівня «магістр» спеціальності 073 «Менеджмент» за освітніми програми «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Управління інноваційною діяльністю», який проходив у дистанційному форматі.

Тематика магістерських робіт відповідала вимогам сьогодення і спрямована на практичну реалізацію в системі вищої освіти. Студентами були представлені результати наполегливої праці протягом усього періоду навчання під пильним керівництвом досвідчених науковців кафедри менеджменту: д.е.н., проф. Гудзь О.Є.; д.е.н., проф. Стецюка П.А.; д.т.н., проф. Ващенка О.П.; д.е.н., проф. Зеліско І.М.; д.е.н., проф. Євтушенко Н.О.

Під час доповідей магістранти висвітлили актуальні проблеми телекомунікаційної галузі у сфері менеджменту, проаналізували існуючі підходи до їх вирішення, запропонували багато цікавих науково-методологічних рішень, які можуть бути успішно використані у практичній професійній діяльності та у процесі навчання.

У процесі захисту кваліфікаційних робіт досить високий результат показали магістранти, які закінчили навчання з «відзнакою»:

• Берднікова Сєда-Марія Ісаївна;
  • Яргін Максим Володимирович;
  • Скоробогата  Вікторія Валентинівна.

Викладачі кафедри менеджменту вітають студентів з успішним захистом кваліфікаційних робіт і бажають їм подальших успіхів, нових звершень і досягнень в їх професійній діяльності та завжди гідно нести звання випускника
ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ.