Підвищення кадрової кваліфікації на кафедрі Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

15:39, 22-01-2023

В рамках наукової діяльності кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та підвищення показників кадрового складу відбулося отримання доктором філософії Тушич Аліною Миколаївною атестата доцента кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем.

Згідно Наказу Про затвердження Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам вчене звання доцента присвоюється працівникам вищих навчальних закладів, які здійснюють освітню діяльність за відповідною спеціальністю на відповідному рівні вищої освіти. Здобувач повинен вже мати науковий ступінь доктора філософії (кандидата наук), доктора наук та виконати ряд науково-публікаційних вимог.

Щиро вітаємо здобувача та бажаємо втілювати результати наукової діяльності в навчальні програми студентів, що в свою чергу підвищить показники їх успішності!